Vārda dienu svin: Junora, Anšlavs
   














































Deputāti

Loreta Robežniece

Skrundas novada domes priekšsēdētāja
T.29258469
E-pasts: loreta.robezniece@skrunda.lv


Aldis Zalgauckis

Skrundas novada domes priekšsēdētājas vietnieks
Skrundas vidusskolas skolotājs
T.26064393
E-pasts: aldis.zalgauckis@skrunda.lv


Gunta Stepanova

Sociālo, izglītības un kultūras komitejas priekšsēdētāja
Uzņēmēja, pedagoģe
T.26421485
E-pasts: gunta.stepanova@inbox.lv

Ivars Grundmanis

Attīstības komitejas priekšsēdētājs
SIA "Kamenes" īpašnieks
T.29246015
E-pasts: kamenes.kamenes@inbox.lv


Rihards Valtenbergs

Z/s „Valti” īpašnieks
T.29504051
E-pasts: zsvalti@inbox.lv


Ivo Bārs

SIA "IVO AUTO" direktors
T.29265247
E-pasts: ivoauto04@inbox.lv


Aivars Sebežs

SIA „Pindstrup Latvia” struktūrvienības vadītājs
T.29350636
E-pasts: aivars.sebezs@inbox.lv


Gunārs Zeme

"Biagro Latvija" darbinieks – videoiekārtu novērošanas operators
T.28359693
E-pasts: gunars.zeme@inbox.lv


Ainārs Zankovskis

Skrundas vidusskolas direktors
T.26475110
E-pasts: azanko@inbox.lv


Juris Jaunzems

SIA „Dzeldas HES” valdes priekšsēdētājs
T.29427530
E-pasts: jaunzems.juris@inbox.lv


Zigurds Puriņš

T.26303246
E-pasts: zigp@inbox.lv


Andris Bergmanis

Z/s "Jaunarāji" vadītājs
T.29555362
E-pasts: bergmanisandris@inbox.lv


Aldis Balodis

"Salas zivis" tirdzniecības menedžeris
T.29262636
E-pasts: aldisbalodis@inbox.lv


Ainars Piļeckis

Z/S "Dzintari" īpašnieks
T.26661572
E-pasts: ainars180@inbox.lv


Andris Vilnis Sadovskis

T.26575203
E-pasts: andrissadovskis@inbox.lv


Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv