Jautājums:
Labdien!

Vai uz Skrundas novada būvaldes vadītāja amatu nebija jābūt atklātam konkursam?

Atbilde: Labdien!
Darbinieku atlase uz vakantajām amata vietām notiek saskaņā ar Skrundas novada pašvaldības DARBA KĀRTĪBAS NOTEIKUMIEM - http://www.skrunda.lv/noteikumi/Darba_kartibas_noteikumi.pdf.
2.5. Darbinieku atlase uz vakantajām amata vietām pašvaldībā notiek atlases konkursa kārtībā.
2.5.1. Atlases konkursa veidi:
2.5.1.1. Atklātais konkurss – sludinājums par vakanci tiek publicēts Pašvaldības mājas lapā www.skrundasnovads.lv un, nepieciešamības gadījumā – laikrakstā;
2.5.1.2. Pārrunas – piedāvājums ieņemt vakanto amata vietu tiek izteikts konkrētai personai.
2.5.2. Atlases veids katrai vakancei tiek izvēlēts Vadībai vienojoties.


Pievienots: Februāris 15, 2018


Jautājums:
Baigi gudri izdomāts, jo tad jau nesanāk pilns mēnesis un ir iespēja "uzvārīties"uz tiem, kas nolasa 29, 30-31, jo starpību sadalīs uz visiem.Nu ja, birokrātijas aparāts ir gana liels un naudu vajag.

Atbilde: Labdien!
Aicinām neskaidrību gadījumā sazināties ar pakalpojuma sniedzēju SIA "Skrundas komunālā saimniecība". Uzņēmuma speciālisti sniegs atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem saistībā ar skaitītājiem un rādījumu nodošanu.


Pievienots: Februāris 15, 2018


Jautājums:
Atbalstu, ka par ūdeni ir jāmaksā par patieso tēriņu. Ja no kāda dzīvokļa, vai vairākiem mājas dzīvokļiem netiek laikā nodoti ūdens skaitītāja rādījumi, tad tiem dzīvokļiem arī jāpieskaita ūdens pārtēriņš. Tas būs godīgi un cilvēcīgi! Ministru kabineta noteikumi lemj, bet dzīvē jāievēro taisnīgums!!! Neesam bagāti, lai maksātu par citu tēriņiem.

Atbilde: Labdien!
Paldies par Jūsu viedokli!
Tomēr jāatzīmē, ka valstī pieņemtie likumi un noteikumi ir saistoši ikvienam iedzīvotājam un uzņēmumam. Lai izvairītos no ūdens rādījumu starpībām, SIA "Skrundas komunālā saimniecība" piedāvā aprīkot visu māju ar attālināti nolasāmajiem ūdens skaitītājiem, kas ļaus SIA "Skrundas komunālā saimniecība" darbiniekam attālināti nolasīt ūdens skaitītāja rādījumus vienlaicīgi visai mājai. Lēmumu par esošo ūdens skaitītāju nomaiņu uz attālināti nolasāmajiem var pieņemt mājas kopsapulcē. Tāpēc aicinām būt saprotošiem un neskaidrību gadījumā sazināties ar SIA "Skrundas komunālā saimniecība" speciālistiem.


Pievienots: Februāris 15, 2018


Jautājums:
Labs jautājums par ūdens skaitītājiem.Es ari gribu ko pajautāt, sakiet, kapēc SKS nevar saviem maksātājiem noteikt izdevigu rādītāju nodošanas laiku, kā piemēram Elektribai-lidz 31.datumam, bet nevis no 24 -28.Jeb tas tikai februārī? Tur jau rodas tā starpība,ja nomaksā pec 28....

Atbilde: Labdien!
Ūdens skaitītāju rādījumu nodošanai kā pēdējais datums ir izvēlēts mēneša 28. datums, lai SIA "Skrundas komunālā saimniecība" uzskaites operators līdz 31. datumam varētu apkopot un ievadīt datus rēķinu sagatavošanas programmā un Skrundas novada iedzīvotāji laicīgi saņemtu rēķinus jau katra mēneša sākumā.
Ar cieņu, Kaspars Kutuļsks, SIA "Skrundas komunālā saimniecība" valdes loceklis


Pievienots: Februāris 14, 2018


Jautājums:
Labdien. Es gribētu pajautāt vai Skrundas komunālā saimniecība drīkst pie ūdens rēķina piestādīt saucamo pārtēriņu,mēs visi nododam ūdens skaitītājus pēc skaitītāju rādijumiem,un vienmēr rēķinam klāt ir mistisks ūdens pārtēriņš kuru sadala uz visām galviņām,un tas nozīmē to ka jamaksā vairāk, vienreiz dabūjām pat veselu kubu vairāk maksāt.
Esam gājuši pa visiem dzīvokļiem uzņēmuši visu kā vajag,bet tāpat klāt ir ūdens pārtēriņš kurš tiek piestādīts pie rēķina,kapēc man būtu jamaksā vairāk ja nododu rādījumu tik cik notecinam,ta ir naudas izpiešana.

Atbilde: Ūdens skaitītāja rādījumu ziņošana veicama katru mēnesi no 25.-28. datumam. Tiklīdz kaut viens no mājas iedzīvotājiem nav noziņojis ūdens skaitītāja rādījumu vai ir noziņojis vēlāk par noteikto datumu, mājai rodas starpība starp mājas ievada skaitītāja rādījumu un kopējo dzīvokļu skaitītāju rādījumu. Šo starpību sadala atbilstoši dzīvokļu skaitam, kā to paredz Ministru kabineta noteikumi Nr.1013 " Kārtība, kādā dzīvokļa īpašnieks daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā norēķinās par pakalpojumiem, kas saistīti ar dzīvokļa īpašuma lietošanu".
Noziņot ūdens skaitītāja rādījumu SIA "Skrundas komunālā saimniecība" ir iespējams sekojoši:
* zvanot uz tālruņa numuru 63331526
* sūtot elektroniski uz anita@sks.lv vai pasts@sks.lv
* reģistrējoties www.sks.lv sadaļā E-pakalpojumi
* ārpus darba laika, iemetot lapiņu ar rādījumu pastkastītē Stūra ielā 7, Skrundā
Ar cieņu, Kaspars Kutuļsks, SIA "Skrundas komunālā saimniecība" valdes loceklis


Pievienots: Februāris 11, 2018


Jautājums:
Kad beidzot tiks sakārtota Sporta ielas 3 sēta? Lai iebrauktu sētā ir jāizbrauc neskaitāmas bedres kuras bojā auto piekari - segums ir ļoti traģisks. Lūdzu risināt šo jautājumu.

Atbilde: Labdien!
Ielu un ceļu remontdarbi Skrundas novadā tiks uzsākti pavasarī, kad to atļaus remontdarbiem atbilstoši laika apstākļi.


Pievienots: Februāris 6, 2018


Jautājums:
Sveiki. Vēlētos pajautāt kas notiks ar Jaunmuižas daudzstāvu mājām?
Apsaimniekotāji mums nav un vietējie to neuzņemsies darīt.
Mūsu mājas ir briesmīgā stāvoklī.
Korpusi brūk un betona flīzes sāk krist pagrabā arī jumti ir sliktos stāvokļos.
Varbūt ir iespēja ka mums būs apsaimniekotāji?

Atbilde: Labdien!
Ka jau iepriekšējās iedzīvotāju sapulcēs esam pārrunājuši, dzīvokļu īpašnieku kopsapulce ir augstākais varas orgāns, kurš ar balsu vairākumu pieņem lēmumu par apsaimniekošanas formu u.c. jautājumiem, kas saistīti ar īpašumu pārvaldīšanu. Jautājumu gadījumā par dzīvojamo māju pārvaldīšanu iesakām sazināties ar SIA „Skrundas komunālā saimniecība” pa tālruni: 28009972 vai e-pastu: pasts@sks.lv.


Pievienots: Februāris 6, 2018


Jautājums:
Labdien kas notiks ar Rudbāržu skolas inventāru pēc skolas slegšanas

Atbilde: Labdien!
Pēc skolas slēgšanas tas primāri tiks nodots lietošanā citām Skrundas novada izglītības iestādēm.


Pievienots: Februāris 5, 2018


Jautājums:
Labdien!
Vai ir iespējams ierobežot "raļļošanu" Skrundas ielās vakaros?! Bailes pat uz ielas iziet. Cik noprotu, ārpus darba laika policijas Skrundā nav,līdz ar to pusaudži var darīt visu, kas ienāk prātā - arī braukt ar auto bez autovadītāja apliecības un neievērojot atļauto braukšanas ātrumu. Zināmi pat konkrēti vārdi, kurus varētu publicēt, ja nu savādāk ar to nav iespējams cīnīties.

Atbilde: Labdien!
Lai nodrošinātu sabiedrisko kārtību un mazinātu pārkāpumus, pašvaldības policija plāno dežūras arī ārpus noteiktā darba laika, arī brīvdienās.
Attiecībā uz minēto gadījumu – satiksmes uzraudzība ir Valsts policijas kompetence, tāpēc aicinām par šādiem pārkāpumiem ziņot nekavējoties pa tālruni 110 vai 112, sniedzot informāciju par iesaistītajām personām un transportlīdzekļiem.


Pievienots: Februāris 5, 2018


Jautājums:
Labdien tā kā lasu diskusijas par apgaismojumu Jaunmuižas un Avotu ielas krustojumā kur nakts stundās dēļ neesoša apgaismojuma ir ļoti bīstams un pat dienas laikā nepāredzams,gribēju vēl pajautāt vai būtu iespēja arī jaunmuižas iela 10 uzstādīt kaut vienu laternu lai būtu kaut mazliet apgaismots.

Atbilde: Labdien!
Jautājums ir iekļauts izskatīšanai februāra Ceļu komisijas sēdē.


Pievienots: Februāris 4, 2018
Powered by PHP Guestbook - brought to you by PHP Scripts
 
1 2 3 4 5 6 Nākošā › Pēdējā »