Vārda dienu svin: Leontīne, Ligija, Lonija, Leokādija
   






















































Skrējiens “Skrundas pilskalns 2018“ noskriets!
Ievietots 07.05.2018 16:38:13

Kā jau ierasts, visiem skriešanas entuziastiem un to atbalstītājiem - maija pirmā sestdiena ir diena, kad Skrundas pilskalna estrādē tiekas visi tie, kuriem skriešana sagādā prieku, jo 5. maijā, jau septiņpadsmito reizi notika gadskārtējais skrējiens “Skrundas pilskalns”.

Tajā savu fizisko izturību pārbaudīja 65 skrējēji no dažādām Latvijas vietām -  Skrundas, Kuldīgas, Saldus, Vērgales, Kazdangas, Liepājas, Blīdenes, Rudbāržiem, Raņķiem, Aizputes, Sieksātes, Zirņiem, Jaunmuižas un Jelgavas.  

Godalgoto vietu ieguvēji tika pie medaļas un diploma, bet visu trīs jaunāko grupu dalībnieki saņēma piemiņas medaļas par piedalīšanos. Tautas klases skrējienā šogad tika dāvināti atstarotāji ar Skrundas logo.

Visu grupu uzvarētāji:

1. grupa 500 m

2011. gadā dzimušie un jaunāki zēni (7 gadi un jaunāki)

1. vietā Mārcis Gransovskis (Skrunda)

2. vietā Krišjānis Danenbergs (Skrunda)

3. vietā Eduards Miezītis (Skrunda)

2011. gadā dzimušās un jaunākas meitenes (7 gadi un jaunākas)

1. vietā Alīna Rone (Aizpute)

2. vietā Emīlija Bolsunovska (Skrunda)

3. vietā Sabīne Meijere (Skrunda)

2. grupa 500 m

2009.-2010. gadā dzimušie zēni (8 -9 gadi)

1. vietā Haralds Kronbergs (Skrunda)

2. vietā Ziedonis Salmiņš (Raņķi)

2009.-2010. gadā dzimušās meitenes (8 -9 gadi)

1. vietā Jūlija Niedre (Blīdene)

2. vietā Diāna Diedišķe (Rudbārži)

3. grupa 1000 m 

2006.–2008. gadā dzimušie zēni (10-12 gadi)

1. vietā Emīls Edvards Vegmanis (Jelgava)

2. vietā Mārtiņš Brauhbārs (Blīdene)

3. vietā Daniels Toms Zīders (Skrunda)

2006.–2008. gadā dzimušās meitenes (10-12 gadi)

1. vietā Enija Zonberga (Skrunda)

2. vietā Ieva Marska (Kuldīga)

3. vietā  Sabīne Farnaste (Jaunmuiža)

4. grupa

2000.–2005. gadā dzimušie zēni 3000 m (13-18 gadi)

1. vietā Igo Radžabovs (Skrunda)

2. vietā Ritvars Markis (Kuldīga)

3. vietā Kristaps Vizbulis (Skrunda)

2000.–2005. gadā dzimušās meitenes 2000 m (13-18 gadi)

1. vietā Megija Jurdža (Skrunda)

2. vietā Sanija Robežniece (Kuldīga)

3. vietā Elīze Bajinska (Saldus)

5. grupa

1979.–1999. gadā dzimušie vīrieši  5000 m (19-39 gadi)

1. vietā Kalvis Alseika (Vērgale)

2. vietā Edgars Kanenieks (Skrunda)

3. vietā Aivis Rumpis (Skrunda)

1979.–1999. gadā dzimušās sievietes  3000 m (19-39 gadi)

1. vietā Diāna Vitkovska (Skrunda)

2. vietā Kristīne Bajinska (Saldus)

3. vietā Agate Hartmane (Kuldīga)

6. grupa

1969.–1978. gadā dzimušie un vecāki  vīrieši  4000 m (40+)

1. vietā Aigars Oļševskis (Liepāja)

2. vietā Linards Ņikiforovs (Kazdanga)

1969.–1978. gadā dzimušās un vecākas sievietes 2000 m (40+)

1. vietā Gita Gausmane (Vērgale)

2. vietā Kristīne Gravāne (Skrunda)

7. grupa

1968. gadā dzimušie un vecāki vīrieši 2000 m (50+)

1. vietā Andis Doniņš (Kuldīga)

1968. gadā dzimušās un vecākas sievietes 1000 m (50+)

1. vietā Aija Britāla (Skrunda)

Paldies Ilonai Rītiņai, Inesei Ozoliņai, Ligitai Kučkai un Brigitai Miezājai par palīdzību pasākuma organizēšanā! Paldies visiem pasākuma dalībniekiem un viņu atbalstītājiem par atsaucību, un uz tikšanos nākamreiz!

Teksts un foto: Aivita Staņeviča, Skrundas novada sporta pasākumu organizatore

komentāri 0


Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv