Vārda dienu svin: Nils, Viktors
   


Jaunatnes aktualitātes

Radošais sprādziens 2018 jau pavisam drīz! :: 15.12.2017 09:34:31

Jau pavisam drīz notiks tikšanās – “Radošais sprādziens 2018”, kurā satiksies jaunieši no visas Latvijas, tie, kuri meklē izaicinājumus un grib kaut ko vairāk nekā ikdiena piedāvā! Jaunieši, kuri vēlas PAŠI lemt savā dzīvē, vēlas pilnveidot sevi, kuri  grib satikt citus līdzīgi domājošus, kuri jūt, ka VARĒTU DARĪT lielas lietas!

Biedrība "Es varu visu!"  aicina uz tikšanos ar Vitu Brakovsku

6. janvārī plkst. 11.00 - 15.00 

Rīgā, Biznesa augstskolā “Turība”

"RADOŠAIS SPRĀDZIENS"! 

Pieteikšanās līdz 30. decembrim: http://ej.uz/Radosais_Spradziens

““Es varu visu!” arī ir tas sauklis, ko ļoti gribas jauniešos (un vispār tautā!) `iesēt`,” saka biedrības valdes locekle Kadrija Beirote. “Lai tas aug augumā un stiprina! Nevis ar augstprātības piegaršu un vīzdegunību, bet ar pārliecību, spītību un ticību saviem spēkiem, ticību tam , ko dara. Ar prieku par to, ko dara. Jā, varbūt daudz kas pie mums nav viegli, un daudz ko gribētos citādāk, taču - ja DARA, tad VAR. Tikai neatlaidību, darītprieku un - uz priekšu!”

“RADOŠAIS SPRĀDZIENS”  rosinās ģenerēt idejas, šī diena būs bagāta ar daudz un dažādiem pieredzes stāstiem  -  kā cilvēkiem izdodas no `nekā` uzsākt Kaut Ko  ar savu radošo, vēl rāmīšos neielikto prātu, drosmi, entuziasmu, ideju un neatlaidību! 

Būs iespēja satikt citus jauniešus no citām mācību iestādēm un uzņēmumiem, iekustināsiet savus prātus un pilnīgi noteikti – saņemt milzu iedvesmas poti, lai jauno gadu varētu sākt pilni darīt-gribas un pilni enerģijas!  

PIESAKIES (vēlams līdz 30. decembrim), NĀC, ņem līdzi savus draugus un paziņas un IEKUSTINI savu prātu Lielām Lietām! ;) - http://ej.uz/Radosais_Spradziens  

Pateicoties bankas “Citadele”, biznesa augstskolas “Turība” un Vitas Brakovskas atbalstam,  dalība šajā pasākumā ir BEZ maksas!

Ja kādi jautājumi, ierosinājumi, vēlme kā palīdzēt kā brīvprātīgajam, raksti, zvani, dod ziņu! :)  - 

Kadrija Beirotekadrijab@gmail.com, 29156958. 

 

Informāciju sagatavoja: Kadrija Beirote,

biedrības “Es varu visu!” valdes locekle

Komentāri
Administrācija :: 21.12.2017 13:02:46
Labdien! Lai iegūtu sīkāku informāciju par šo pasākumu, aicinām sazināties ar Kadriju Beiroti, rakstot e-pastu uz kadrijab@gmail.com, vai sazinoties telefoniski pa tālr. 29156958
Nauris :: 21.12.2017 02:56:34
Ieintereiģējoš plakāts. Ja būtu kāds speakeris, kurš dalītos pieredzē par mājas lapu izstrādi, grafisko dizainu vai datorspēļu izstrādes pieredzi, es noteikti būšu. Kur var uzzināt vairāk info?
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.
Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv