Vārda dienu svin: Jānis
   


Jaunatnes aktualitātes

Izstāde Skrundas novada Mākslas studijā :: 22.12.2017 10:35:46

Vēja spārniem atkal  ir paskrējis viens neliels laika sprīdis Skrundas novada mākslas studijā. Esam čakli pastrādājuši, lai varētu priecāties paši un iepriecināt citus, tāpēc mākslas studijas telpās ir izveidota maza, bet interesanta izstāde ar ieskatu studijas dalībnieku radošajās izpausmēs. 

Izstādi varēs apskatīt Skrundas novada mākslas studijā, sākot ar 27. decembri. Izstādē redzama tikai neliela daļa no visiem darbiem, bet ceram, ka atkal pavasarī varēsim parādīt savu lielo veikumu Skrundas kultūras namā.

Studijas dalībniekiem ir liels prieks par to, ka mūsu darbiņi jau ir redzami Skrundas novada 2018. gada kalendārā. Paldies visiem tiem, kuri piedalījas kalendāra veidošanas procesā.

Paldies arī visiem tiem skrundeniekiem, kuri dažādos veidos atbalstīja mūs un palīdzēja mākslas studijai, lai mēs varētu realizēt savas radošās, interesantās un dažreiz pat pārdrošās idejas.

Šai naktī zvaigznes snieg -                 
Balts zvaigžņu sniegputenis.
Tās zvaigžņu sējējs kaisa,
Lai visiem tiek -
Lai katram sava zvaigzne.

Gaišus, mīlestības pilnus svētkus novēl

Skrundas novada mākslas studija

Komentāri
Šobrīd nav izveidots neviens komentārs.
<<< Iepriekšējā lapa 1 Nākamā lapa>>>

Pievienot komentāru
Vārds
Atcerēties mani
CAPTCHA
Ievadiet drošības kodu
:: Komentārs::
Bold Italic Underline Strikethrough Subscript Superscript Font color Font Family Font Size Left Align Center Align Right Align Teletype Horizontal Line Marquee Quote Flash Image Image E-mail link hyperlink List
Atlikušo simbolu skaits
Powered by Fusion News © 2006 - 2010, FusionNews.net.
Skrundas novada pašvaldība, Raiņa iela 11, Skrunda, LV-3326, Tel. 63331555, Fax. 63350452, E-pasts dome@skrunda.lv