Maijs 2019 PII "Liepziediņš"

Maijs 2019 PII

Maijs "Liepziediņā" aizvadīts ļoti aktīvi - bērni gatavojušu apsveikumus māmiņām, sportojuši, izzinājuši veselīga dzīvesveida pamatus un viesojušies arī pie strausiem. 

9. maija pēcpusdienā bērni pasniedza pašgatavotas dāvanas savām māmiņām.

21. maijs bija šī mācību gada pēdējā bērnu viesošanās diena bibliotēkā.

22. maijā Rudbāržos un 23. maijā Jaunmuižā "Liepziediņa" bērniem norisinājās PAVASARA SPORTA DIENA. Pasākuma sākumā bērnus apciemoja Vasara, kas aicināja katru pārbaudīt savas sportiskās spējas 8 stacijās. Katrā stacijā bērniem bija jāveic stafetes pamatkustībās, veiklībā, tika izspēlētas atraktīvas rotaļas. Katrs svētku dalībnieks saņēma medaļu un našķi.

Rudbāržos

Jaunmuižā

No 28. līdz 30. maijam “Liepziediņš” iesaistījās Latvijas Veselības nedēļā. Bērni piedalījās dažādās kustību aktivitātēs: šķēršļu joslu pārvarēšanā, veiklības stafetēs, rotaļās ar izpletni un rotaļās ar dažādu krāsu un lielumu bumbiņām. Nodarbībās paplašinātas zināšanas par veselīgu uzturu un attieksmi pret savu veselību.

Pasākuma noslēgumā skolotājas pārrunāja ar bērniem, cik liela nozīme ir aktīvam dzīvesveidam, lietot uzturā veselīgu pārtiku un rūpēties par savu veselību. Visi bērni tika apbalvoti ar atstarotājiem un gardu našķi.

28. maijā Jaunmuižas bērniem notika atvadu pikniks. Jautras rotaļas un bērnu stāsti "ES JAUNMUIŽĀ" mijās ar desiņu cepšanu.

29. maijā Rudbāržu 1. vecākā grupa atvadījās no bērnudārza Rudbāržos. Rudbāržu sporta organizatore, arī audzēknes mamma Inese Ozoliņa ar grupas vecāku atbalstu bija noorganizējusi BURBUĻU ŠOVU. Stundas garumā bērni priecājās burbuļu pasaulē. Pēc tam katram bija iespēja apgleznot seju.

31. maijā Rudbāržu 2. vecākās grupas skolotājas ar vecāku atbalstu bērniem sarīkoja atvadu svinības no Liepziediņa, jo šie bērni – nākamie sešgadnieki – savu pēdējo bērnudārznieka gadu pavadīs vidusskolas telpās Mākonīšu grupā. Bērniem bija sagatavoti dažādi uzdevumi, rotaļas un ekskursija uz Strausu parku Snēpeles pagasta “Norniekos”.

31. maijā atvadas no Rudbāržu grupiņas notika arī jauktajā grupā. Bērni iesaistījās rotaļās, saņēma konfekšu medaļas, mielojās pie svētku galda.

Informāciju sagatavoja: Dzintra Eglīte, PII "Liepziediņš" vadītāja