SIA "Skrundas komunālā saimniecība" aicina darbā remontstrādnieku

SIA

SIA «SKRUNDAS KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA» aicina savai komandai pievienoties uz nenoteiktu laiku REMONTSTRĀDNIEKU.

Darba pienākumi:

  • Veikt telpu, to aprīkojuma, mēbeļu, santehnikas mezglu un citu iekārtu remontdarbus;
  • Ēkas darbības nodrošināšanai nepieciešamo saimniecisko resursu uzskaiti un izlietojuma kontroli;
  • Veikt vienreizējus darba uzdevumus pēc tiešā darbu vadītāja rīkojuma.

Prasības:

  • Teicama komunikācija un sadarbības prasme;
  • “B” kategorijas autovadītāja apliecība;
  • Prasme izvērtēt prioritātes, plānot un organizēt darbu izpildi noteiktā termiņā;
  • Iniciatīva, precizitāte un augsta atbildības sajūta;
  • Spēja un motivācija pilnveidot savas zināšanas un iemaņas;
  • Spēja uzņemties atbildību par savas profesionālās darbības rezultātiem.

Piedāvājam:

  • Interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu;
  • Iespēju apgūt jaunas zināšanas, sociālās garantijas, t.sk. veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika);
  • Stabilu atalgojumu (EUR 600.00 mēnešalga bruto).

Pretendentus profesionālā darbības aprakstu (CV) un motivācijas vēstuli lūdzam iesniegt uzņēmuma birojā Stūra ielā 7, Skrundā, Skrundas novadā, vai elektroniski e-pastā pasts@sks.lv līdz 2020. gada 21. februārim.