Skrundas novadā tiks īstenots PuMPuRS projekts "Uzrāviens Skrunda escape"

Skrundas novadā tiks īstenots PuMPuRS projekts

Uzrāviens ir bezmaksas neformālās jauniešu apmācības ar mērķi pilnveidot jauniešu kompetences personīgo mērķu apzināšanā, sasniegšanā un pašmotivācijas īstenošanā, veidojot vēlmi turpināt mācības izglītības iestādēs. Apmācības paredzētas jauniešiem vecumā no 13 – 19 gadiem, kuri mācās kādā no Skrundas novada izglītības iestādēm.

Uzrāviens programma sastāv no četru dienu apmācībām – no 20. līdz 23. jūlijam un norisināsies Jaunmuižā. Tur, kopā 20 jaunieši no Skrundas novada izglītības iestādēm, četras dienas neformālās izglītības treneru pavadībā gūs piedzīvojumu un iedvesmu, izkāps no komforta zonas, uzzinās par sevi un kā sevi pilnveidot. Programma ir balstīta uz neformālās izglītības principiem – mēs iesim un visu darīsim paši - mācīsimies darot. Strādāsim komandā un analizēsim mūsu kopdarbu. Četrās dienās iepazīsim viens otru ar dažādām ledus laušanas un komandas saliedēšanas aktivitātēm, aizraujošu un stimulējošu uzdevumu un refleksiju veidā palīdzēsim jauniešiem sagatavoties un identificēt mērķus un attīstīt “ārpus kastes” domāšanu. Apmācību laikā jauniešiem tiks doti uzdevumi, kas ir tieši saistīti ar sadarbības veidošanu un mērķu nospraušanu gan kopēja, gan personiska mērķa sasniegšanai. Iegūsim prasmes, kas balstītas uz spēju pārorientēties un būt elastīgiem dažādu grūtību priekšā. Apmācību laikā iegūsi zināšanas par kreatīvas vides ietekmi uz pašsajūtu un kā to izmantot. Veidosim radošu un izglītojošu vidi sev apkārt un noslēgumā veidosim izglītojošas izlaušanās istabas Skrundas novada jauniešiem.

Apmācības, dzīvošana un ēdienreizes ir bezmaksas.

Lai piedalītos šajās apmācībās, esam sagatavojuši elektronisko pieteikšanās anketu, tā pieejama aktīvajā linkā - https://ej.uz/izlauzies   pēc anketas aizpildīšanas dalībnieki saņems praktisko informāciju par apmācību norises kārtību, līdzņemamo mantu sarakstu, vecāku līgumiem, ko lūgsim parakstīt jauniešu vecākiem. Apmācību noslēgumā lūgsim aizpildīt arī pašizvērtējuma anketu, ko izmantosim programmas kvalitātes novērtējumam.

Pieteikties apmācībām iespējams līdz 15. jūlijam vai kamēr grupa (20 dalībnieki) nav nokomplektēta.

*ja saīsinājums nestrādā, tad pievienoju arī garo hipersaiti anketai -https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd5q4Kki9xzBzNw3oRQ297eNIzyFL0w2RU8AVnVsZbr5fAyhQ/viewform 

Jautājumu gadījumā rakstiet vai zvaniet projekta vadītājam Tomam Girvaitim uz kuldigaskaktuss@gmail.com vai zvanot +371 2235 2248.

 

Projekts “Uzrāviens Skrunda escape” 8.3/74/2020, 29.06.2020 tiek īstenots pateicoties Izglītības kvalitātes valsts dienesta īstenotajam ESF projektam Nr.8.3.4.0/16/I/001 "Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai". Vairāk info: http://www.pumpurs.lv