Skrundas galda hokeja kluba ziņas

Skrundas galda hokeja kluba ziņas Aizvadītās nedēļas nogalē Skrundas galda hokeja kluba (GHK) pārstāvji piedalījās Latvijas Reitinga turnīrā, cīnoties junioru un veterānu kategorijās, kā arī Latvijas komandu čempionātā.   5. aprīlī Inčukalnā notika Latvijas čempionāts galda hokejā trīs nominācijās – junioru, sieviešu un veterānu kategorijās. Sākumā notika mazs Open klases turnīrs, kurā Skrundas GHK pārstāvis Valts Smagars izcīnīja 2. vietu.  Latvijas čempionātā veterāniem Skrundas GHK pārstāvis Arnis Vītols ierindojās 5. vietā, bet Latvijas junioru čempionātā, kurā piedalījās vislielākais dalībnieku skaits, Gints Lasmanis, apspēlējot Edgaru Vītolu, izcīnīja bronzas medaļu. Vēl no Skrundas GHK pārstāvjiem 1. līgā iekļuva Kārlis Ābols un Ingus Danenbergs, attiecīgi ierindojoties 11. un 13. vietā. 2. līgā Rūdis Kadakovskis ieņēma 6. vietu, bet Igors Bolsunovskis – 7. vietu, savukārt 3. līgā Pēteris Gravāns ieguva 2. vietu, Andžejs Bāriņš ierindojās 4. vietā, bet Kristaps Zīders – 6. vietā. Latvijas komandu čempionāts galda hokejā norisinājās 6. aprīlī turpat Inčukalnā, un tajā piedalījās 16 komandas, kuru vidū bija arī viena komanda no Lietuvas. Diemžēl pusfinālā Skrundas GHK komanda (Gints Lasmanis, Artjoms Zaharovs, Edgars Mucenieks un Valts Smagars) atzina čempionāta uzvarētāju BJC Laimīte pārākumu. Tomēr cīņā par trešo vietu Skrundas GHK komanda jau pirmajā kārtā izvirzījās drošā vadībā un, atlikušajās trijās kārtās noturot iegūto pārsvaru, izcīnīja bronzas medaļas. Informācijas avots: http://www.galdahokejs.lv, http://sportacentrs.com Teksts: Sandis Kadakovskis, Skrundas GHK vadītājs, un Didzis Strazdiņš, Skrundas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists Foto: https://plus.google.com/photos/111545439339290402758?pid&pids&oid