Skrundenieks pasaules čempionātā Portu

Skrundenieks pasaules čempionātā Portu No 29. jūlija līdz 3. augustam Portugāles pilsētā Portu norisinājās pasaules U-19 čempionāts pludmales volejbolā. Šajā čempionātā tiesības pārstāvēt Latviju ieguva skrundenieks Kārlis Kliemanis, kurš spēlē pārī ar jēkabpilieti Pāvelu Jemeļjanovu.   Čempionātā ar 16. numuru izliktie Jemeļjanovs/Kliemanis D grupā ar divām uzvarām un trim zaudējumiem ieņēma ceturto vietu un kvalificējās izslēgšanas turnīram. Izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā ar 2:0 (21:16, 21:19) izdevās apspēlēt ar 13. numuru izliktos itāļus Seti/Mazonu, kuri savā grupā ieņēma otro vietu. Astotdaļfinālā latviešu pretinieki bija Austrālijas pludmales volejbolisti Gerers/Hants, kuri savā grupā palika otrie, bet automātiski kvalificējās astotdaļfinālam. Spēles pirmajā setā Jemeļjanovs/Kliemanis ne bez grūtībām prata izcīnīt uzvaru ar rezultātu 21:18, bet otrajā setā Austrālijas duets tika sakauts ar 21:11 – cīņa noslēdzās 29 minūtēs ar rezultātu 2:0, un Latvijas duets iekļuva čempionāta ceturtdaļfinālā. Ceturtdaļfināla mačā Latvijas jaunie pludmales volejbolisti Pāvels Jemeļjanovs/Kārlis Kliemanis ar rezultātu 0-2 (14:21, 12:21) samērā nelabvēlīgos laika apstākļos pārliecinoši piekāpās ar 20. numuru izliktajiem ukraiņiem Iļjiam Kovaļovam/Oļegam Plotņickim un čempionātu noslēdza augstajā dalītajā piektajā vietā. Enija Bidzāne un Alise Pētersone ieņēma 17.vietu, bet Paula Ņečiporuka un Eva Deisa nepārvarēja sacensību kvalifikācijas pirmo kārtu. Informācijas un foto avots: http://www.fivb.org/