Sporta tūrisma sacensības “Lediņos”

Sporta tūrisma sacensības “Lediņos”   Ļoti saulainajās rudens dienās 23. un 24.septembrī “Lediņos” Jelgavas apkārtnē norisinājās Latvijas skolēnu 70. spartakiāde sporta tūrismā.
         Skrundas novada jaunsargu vienība piedalījās ar divām komandām  (Nīkrāces pamatskola un Skrundas vsk., kurā startēja Namejs Karelis) jaunākajā grupā (2005.g un jaunāki).     Pirmajā dienā komandas startēja kombinētā pārgājienā, kur dalībniekiem bija jāveic 4 km distance ar dažādiem uzdevumiem un individuālās tūrisma tehnikas sacensības. Otrajā dienā notika komandu tūrisma tehnikas sacensības. Ar labiem panākumiem nostartēja Nīkrāces jaunsargu komanda, kura pirmajā dienā izcīnīja 3.vietu, bet otrās dienas sacensībās sīvā cīņā izcīnīja 2.vietu. Divu dienu kopvērtējumā Nīkrāces jaunsargi ierindojās 3.vietā.    Apsveiksim Nīkrāces jaunsargus Lindu Freimani, Madaru Inu Lāci, Amandu Pīlēnu un Rihardu Brūveri ar pirmo lielāko panākumu tūrisma sacensībās. Teksts un foto: Jaunsargu instruktors: K.Rudītis.