Piepildīs bērnu Ziemassvētku sapni

Piepildīs bērnu Ziemassvētku sapni

Jau astoto reizi Rīgā durvis vēris “Laimas” labdarības namiņš. Kopš 2012. gada “Laimas” labdarības namiņā piepildīti 6 800 bērnu sapņi no vairāk nekā 70 Latvijas novadiem. Šogad ar sabiedrības atbalstu tiks radīta svētku sajūta vēl 1 500 bērnu mājās no 20 Latvijas novadiem.

"Laimas" labdarības namiņa projektā piedalās bērni no ģimenēm ar dažādiem sociālajiem statusiem – gan bērni no daudzbērnu, audžu, maznodrošinātām ģimenēm, gan bērni ar invaliditāti. "Laimas" labdarības namiņš ir vieta, kur šo bērnu sapņi par Ziemassvētku dāvanām sastopas ar cilvēkiem, kuri ir gatavi tos piepildīt. Bērnu zīmētās kartītes glabā ļoti dažādus sapņus par Ziemassvētku dāvanām – sākot no ikdienā nepieciešamām lietām, kā apģērbs, zābaki, gultas veļa, sporta tērpi un skolas somas, līdz lietām, kas noderīgas bērnu kvalitatīvai brīvā laika pavadīšanai un dažādu talantu izkopšanai, piemēram, slidas, florbola nūjas, velosipēdi un mūzikas instrumenti.

Šogad ar Skrundas novada p/a "Sociālais dienests" starpniecību 56 trūcīgām vai maznodrošinātām novada ģimenēm, kurās aug bērni no 0-13 gadu vecumam, bija iespēja  piedalīties šajā labdarības projektā kā dāvanu saņēmējiem un Ziemassvētkos piepildīt savu sapnīti.

KĀ TAS NOTIEK?

1. Bērni no visas Latvijas ir zīmējuši kartītes ar savām sapņu dāvanām.

2. Nāc uz "Laimas" labdarības namiņu Rīgas centrā vai apmeklē projekta mājaslapu laimasnamins.lv.

3. Izvēlies kādu no kartītēm.

4. Sarūpē šo dāvanu un atnes uz "Laimas" labdarības namiņu.

5. Mēs nogādāsim dāvanas bērniem.

6. Sapnis par Ziemassvētku brīnumu ir piepildīts!

ORGANIZATORS UN PROJEKTA NORISES LAIKS

Projekta organizators: SIA „Orkla Confectionery & Snacks Latvija”, uzņēmuma reģistrācijas Nr. 40103217882, juridiskā adrese: Miera iela 22, Rīga, LV-1001, Latvija.

Projekta norises periods: 22.11.2019. – 22.12.2019.

Namiņa darba laiks: katru dienu 10.00 – 20.00

 IETEIKUMI DĀVINĀTĀJIEM

 Lai projekts noritētu veiksmīgi un dalība projektā būtu vienlīdz pozitīva pieredze visām iesaistītajām pusēm, aicinām iepazīties un sekot līdzi šiem ieteikumiem:

 • Izvēloties kartīti, aicinām rūpīgi izvērtēt, vai tiešām spēsi sarūpēt dāvanu noteiktajā termiņā.
 • Aicinām sarūpēt dāvanu, kas ir tieši tāda vai pēc iespējas tuvāka tam, kādu bērns minējis kartītē.
 • Kad dāvana sarūpēta, tā jānogādā "Laimas" labdarības namiņā Rīgā, pie "Laimas"  pulksteņa (arī tad, ja kartīte izvēlēta elektroniski).
 • Ja kādu iemeslu dēļ saproti, ka tomēr nepaspēsi sarūpēt dāvanu noteiktajā termiņā, lūdzam 2 dienu laikā pirms noteiktā termiņa (vai ātrāk) paziņot par to projekta īstenotājam, zvanot uz tālruni 29553527 vai rakstot uz e-pastu namins@laima.lv.
 • Ja noteiktajā termiņā neesi atnesis dāvanu un neesi paziņojis mums par nepieciešamību pagarināt termiņu, kartītes rezervācija automātiski tiek anulēta un kartīte tiek atkārtoti izlikta "Laimas" labdarības namiņā.
 • Izvēloties kartīti, automātiski tiek noteikts dāvanas sarūpēšanas laiks – līdz 5 kalendārajām dienām. Izņēmuma gadījumos, sazinoties ar projekta īstenotāju pa tālruni 29553527 vai e-pastu namins@laima.lv, šo termiņu iespējams pagarināt. Tuvojoties akcijas noslēgumam, projekta īstenotājs ir tiesīgs dāvanas sagādāšanas termiņu saīsināt.
 • Sarūpētajām dāvanām ir jābūt jaunām, nelietotām. Lielākās dāvanas (piemēram, datori, velosipēdi, telefoni, bērnu rati, mūzikas instrumenti u.c.) var būt lietotas, bet tām jābūt labā lietošanas kārtībā.
 • Aicinām projekta dalībniekus dāvanās neievietot augļus (mandarīnus, apelsīnus utml.), vai citus produktus, kas var sabojāties.
 • Dāvanas aicinām neiesaiņot, dāvanu maisiņi būs pieejami "Laimas" labdarības namiņā 
 • Projekta īstenotājs nenodrošina atgriezenisko saiti starp projekta dalībnieku un bērnu, kas zīmējis kartīti. Pēc savas vēlēšanās drīkst pie dāvanas pievienot savu kontaktinformāciju (e-pastu, adresi vai telefona numuru), taču projekta īstenotājs negarantē, ka dāvanas saņēmējs sazināsies ar dāvinātāju.
 • Ja "Laimas" labdarības namiņa mājas lapā neesi atradis nevienu kartīti, kas Tevi ir uzrunājusi, aicinām apmeklēt "Laimas" labdarības namiņu Rīgas centrā, pie "Laimas" pulksteņa, kur ir iespēja aplūkot un izvēlēties vēl daudzas citas bērnu zīmētās kartītes.

 Atbilstoši likuma un regulas prasībām par personas datu drošību, reģistrējoties dalībai projektā, Tu piekrīti, ka SIA “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” veic Tavu personas datu apstrādi (vārds, uzvārds, tālr. numurs un e-pasts), kas nepieciešams, lai nodrošinātu Tavu identifikāciju un vajadzības gadījumā varētu sazināties Laimas labdarības namiņa projekta ietvaros.

"Laimas" labdarības namiņa projekts norit anonīmi – lai pasargātu ģimenes un bērnus, kas piedalās projektā, no papildus publicitātes, projekta īstenotājs nesniedz pilnu informāciju par bērnu, kas rakstījis kartīti, kā arī dāvanas sarūpētāja informācija netiek publiskota un nodota trešajām personām, izņemot gadījumus, kad projekta dalībnieks pats to ir vēlējies un ievietojis savu kontaktinformāciju dāvanā.

Lūdzam būt atbildīgiem un iesaistīties projektā tikai tad, ja patiesi esi pārliecināts, ka spēsi sarūpēt kartītē minēto dāvanu, lai  bērnu sapņi par Ziemassvētku brīnumu piepildītos!

 

Teksts: no https://www.laimasnamins.lv/par-projektu/