Skrundas novada florbolistiem veiksmīga sezona

Skrundas novada florbola komanda “Lauvas” jau otro gadu piedalās Lejaskurzemes čempionātā florbolā. Šogad par uzvaru spēkiem mērojās deviņas komandas, un spēlētāji tikās sešos sabraukumos, pēc kuriem sākās izslēgšanas spēles. Kopvērtējumā Skrundas florbolisti palika augstajā ceturtajā vietā. 

Kā pastāstīja komandas spēlētājs Igors Kļava: “Ar labiem rezultātiem tikām līdz pusfinālam, atstājot aiz muguras pat spēcīgākās komandas, bet tā kā spēlētāju trūkuma dēļ bijām izlikuši visus savus spēkus, lai tiktu tik tālu, tad nu augstāk tikt neizdevās. Finālā mūsu komandai sanāca spēlēt četras spēles, kas ir daudz par daudz mūsu komandai un divas no tām vienu pēc otras. Tā nu palikām 4. vietā. Guvām labu pieredzi, un es ļoti lepojos ar saviem komandas biedriem. Visi savus spēkus uz laukuma izlika par 100%. Šī ir īstā reize, lai aicinātu mūsu komandai pievienoties jaunus spēlētājus. Šogad jutām pārliecību par saviem spēkiem, bet ar papildspēkiem nākamgad varbūt izdotos čempionātu noslēgt ar godalgotām vietām.”

Komandā spēlēja Igors Kļava, Ilmārs Puķe, Kristaps Puķe, Igo Radžabovs, Raimonds Kungs, Mārtiņš Bartašus, Oļegs Kricaks, Ēriks Kricaks, Henrijs Žakarītis, Toms Rožkalns, Andris Viļumsons, Ivo Puriņš, Mārtiņš Kļava, Lauris Matutis, Kārlis Ābols, Pēteris Ancāns.

Teksts Aivita Staņeviča, Skrundas novada sporta pasākumu organizatore

Foto no Igora Kļavas personīgā arhīva