Skrundenieki cīnās Poltsamā

6. un 7. janvārī Skrundas apvienotā jauniešu komanda piedalījās ikgadējā volejbola turnīrā Skrundas sadraudzības pilsētu Poltsamā. Tajā šogad spēkiem mērojās 8 vīriešu un 6 sieviešu komandas. Vīriešu komandas tika sadalītas 2 apakšgrupās pa 4 komandām katrā un tika izspēlēti divi seti neatkarīgi no rezultāta, kas nozīmēja, ka katrs sets bija ļoti svarīgs un deva punktus turnīra apakšgrupas tabulā. Mūsu jaunieši tika ielozēti relatīvi spēcīgākā grupā kopā ar mājinieku pirmo komandu Felix, FK Keskus un Ahjusepad. Mūsu jaunieši cīnījās neizšķirti 1:1 ar mājiniekiem un komandu Ahjusepad un spēja uzvarēt 2:0 komandu FK Keskus, kas deva 4 punktus grupā un garantēja vietu labāko četrniekā, jo arī pārējās spēles starp komandām šajā grupā bija ļoti sīvas un saspringtas un beidzās ar neizšķirtu rezultātu 1:1.
Kā vēlāk izrādījās, lai iegūtu pirmo vietu savā grupā, mūsu jauniešiem pietrūka viens izcīnīts punkts kādā no spēles setiem, kā rezultātā, 2. vieta savā grupā un krusta izspēlē jātiekas ar 2. apakšgrupas spēcīgāko komandu. Krusta izspēlē mūsu jaunieši iesāka neveiksmīgi pirmo spēles setu un nespēja vairs īsti atgūt pārliecību uzvarai arī otrajā setā, un zaudējums visā spēlē ar 0:2 un jāspēlē par 3.vietu. Spēlē par trešo vietu mūsējie tikās ar Poltsamā sporta skolas jauniešu komandu. Spēles sākums labāk izdevās Poltsamā jauniešiem un viņi izvirzījās vadībā pirmā seta sākumā ar 7 punktu pārsvaru, taču mūsējie nepadevās un spēja sakārtot savu spēli, kā arī lauzt pretinieku pārliecību un uzvarēt Poltsamā jauniešu komandu ar 2:0, un iegūt trešo vietu šajā turnīrā. Par šo panākumu mūsu jaunieši saņēma apsveikumus un uzslavas no mājinieku komandas Felix spēlētājiem un viesmīlīgajiem Poltsamā turnīra rīkotājiem.
Skrundas volejbolisti( no kreisās Oļegs Kricaks, Andris Bahmanis, Jānis Jerumanis, Ivo Demčuks, Aigars Eglītis,Raivo Dabiņš un Lauris Svars).