Galda tenisistu "raibie piedzīvojumi" 2015./2016. gada sezonā

Galda tenisistu
Tradicionāli braucām spēlēt uz Talsiem J.Dembovska kausa izcīņā. Sacensības notika septiņās kārtās, ieskaiti dod piecas labākās.  Mums šogad sanāca aizbraukt uz piecām.
Jana Linde izcīnīja otro vietu starp sievietēm. Kopvērtējumā viņa piekāpās tikai Austrai Birzniecei, kas šogad izcīnīja Eiropas čempiona titulu veterāniem. Uģim Jansonam pietrūka viens punkts līdz otrajai vietai, kopvērtējumā šogad  izcīnīta trešā.
14. februārī Jana Linde labi nostartēja BTA kausā Lapmežciemā, vīriešu reitinga grupā 400+ izcīnot trešo vietu.

Uģis Jansons pirmo reizi piedalījās atlases turnīrā Rīgā par tiesībām cīnīties par Latvijas čempiona titulu. Gūta vērtīga pieredze un nopelnīti daudz reitinga punktu.

Tradicionāli uzvaram Nīgrandes pavasara kausā. Uģim J. pirmā vieta un Janai arī, tikai pirmā starp sievietēm.

Saldus kausā grupā 40+ vīriešiem uzvarēja Artis Dziemids.
28. maijā Skrundu pārstāvējām Usmas kausā Ugālē. Uģis Jansons izcīnīja trešo vietu.

Šogad esam vairāk braukuši spēlēt uz reitinga sacensībām, kur iegūtas augstas vietas. Šīs sezonas ietvaros Uģis ir nostiprinājies otrā simtniekā. Kāpums no 199. uz 152. vietu.
Īstu sprādzienu un sensāciju izcīnija  Artis Dziemids, kas kāpa no 694. vietas uz 306. Juris Rožukalns pakāpies līdz 468. vietai.

Izskatās, ka nākamo sezonu vairāk koncentrēsimies Rīgas virzienā. Stiprāki pretinieki, vairāk reitinga sacensības un labākas iespējas pieredzes krāšanai.
Un noslēgumā daži foto no notikušajiem turnīriem: Teksts: Uģis Jansons un Jānis Rutkis