Izcīna godalgas

Latvijas Volejbola federācijas kausa izcīņas sacensībās finālā 15. un 16. novembrī startēja D1 grupas (2002. g. dzim.) zēnu komanda un B1 grupas (1998. g. dzim.) meiteņu komanda.   Meitenes par kausu cīnījās Rīgā, kur pārspēja Daugavpils un Zvejniekciema sportistes, bet zaudēja divām Rīgas volejbola skolas (VS) komandām. Uzvarētāju noskaidroja pēc savstarpējo spēļu setu punktu attiecības, un mūsu meitenēm godpilnā 3. vieta (trenere Agnese Megne).
D-1 grupas zēni finālspēles aizvadīja Svētē, kur pārspēja Daugavpils, Jelgavas, Aizputes un Siguldas vienaudžus, bet zaudēja Rīgas VS komandai. Kuldīgas NSS/Skrundas komanda izcīnīja 2. vietu (Rolands Folkheims, Niks Rožukalns, Dāvis Storķis, Dāvis Stepanskis, Kārlis Dureika, Niks Rainers Ādamsons, Ivo Puriņš, Roberts Ralfs Zommers, Markuss Matīss Zommers, Kristers Zonbergs, Rūdis Kadakovskis, Noels Šinders, Estēbans Bens Kviesis, treneris Ainārs Zankovskis).