Galda tenisa aktualitātes

Galda tenisa aktualitātes Šā gada martā skrundenieki ar ļoti labiem panākumiem piedalījušies 3 galda tenisa turnīros kaimiņu novados, savukārt 4. aprīlī pašmāju sportisti un viesi tika aicināti uz Skrundas vidusskolas sporta zāli, kur jau vienpadsmito reizi notika Edgara Edelmaņa piemiņas turnīrs galda tenisā. 14. martā Jana Linde un Uģis Jansons piedalījās leģendārā galda tenisa trenera Roberta Reimaņa piemiņas turnīrā Kuldīgā. Šajā turnīrā piedalījās vadošie galda tenisa spēlētāji no Kurzemes un citiem novadiem. Ar ļoti labiem rezultātiem nostartēja Jana Linde, ieņemot augsto ceturto vietu un atstājot aiz sevis spēlētājas, kuras Latvijas reitingā ierindojas augstāk par četrdesmito vietu. Uģis Jansons vīriešu grupā 40+ izcīnīja septīto vietu. Rezultātus var aplūkot ŠEIT.
21. martā ar ļoti labiem rezultātiem skrundenieki nostartēja Saldus atklātajā galda tenisa turnīrā. Grupā no 18 līdz 39 gadiem vīriešiem Juris Rožukalns izcīnīja trešo vietu. Grupā 40+ vīriešiem Guntis Pavilaitis izcīnīja otro vietu un Uģis Jansons – pirmo vietu. Rezultātus var aplūkot ŠEIT.
29. martā skrundenieki Nīgrandē piedalījās Leona Edelmaņa piemiņas turnīrā galda tenisā. Sieviešu grupā pirmo vietu izcīnīja Jana Linde. Vīriešu grupā 40+ trešo vietu izcīnīja Artis Dziemids. Uģis Jansons izcīnīja pirmo vietu grupā un arī kopvērtējumā – ceļojošo kausu iegūstot trešo gadu pēc kārtas. Vēl Skrundu ar labiem rezultātiem pārstāvēja Guntis Špels un Valdis Pakulis. Edgara Edelmaņa piemiņas turnīrs aizvadīts godam 4. aprīlī Skrundas vidusskolas sporta zālē jau vienpadsmito reizi notika Edgara Edelmaņa   piemiņas turnīrs galda tenisā. Edgars bija Skrundas galda tenisa entuziasts, kurš ar šo sporta veidu aizrāva ne vienu vien skrundenieku. Katru gadu pirms piemiņas turnīra viņa tuvinieki un  raugi noliek ziedus viņa atdusas vietā Skrundas Baznīcas kapos un tad dodas uz sporta zāli, gan lai uzspēlētu paši, gan lai atbalstītu citus sportistus. Arī šajā piemiņas turnīrā bija kupls dalībnieku skaits – 35. Uz turnīru par uzvaru cīnīties bija sabraukuši šī sporta veida piekritēji no Skrundas, Ezeres, Rendas, Nīgrandes, Ugāles, Kuldīgas, Saldus, Brocēniem un Kursīšiem.  Sacensību rezultāti: Sievietes no 17-39 g. 1. vietā Zaiga Saukāne (Kuldīga); 2. vietā Sintija Millere (Kazdanga); 3. vietā Marta Siksna (Kursīši); Sievietes 40+ g. 1. vietā Jana Linde (Skrunda); 2. vietā Aina Varnovska (Saldus); 3. vietā Inese Edelmane (Skrunda); Jaunieši līdz 17 g. 1. vietā Agnis Ābele (Skrunda); 2. vietā Dāvids Gailītis (Saldus); 3. vietā Mariss Emerbergs (Skrunda); Vīrieši no 18-39 g. 1. vietā Mareks Veiss (Kuldīga); 2. vietā Kaspars Pūne (Saldus); 3. vietā Ingus Blass (Ugāle); Vīrieši 40+ g. 1. vietā Uģis Jansons (Skrunda); 2. vietā Aivars Siliņš (Ugāle); 3. vietā Aigars Lagzdiņš (Ugāle); Paldies sacensību dalībniekiem un Ilzei Rutkai par atsaucību! Teksts: Aivita Emerberga, Skrundas novada sporta darba organizatore Foto no Aivitas Emerbergas un Uģa Jansona arhīviem