PII "Liepziediņš" aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju

PII

Kuldīgas novada Skrundas pirmsskolas izglītības iestāde “Liepziediņš” aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju uz nenoteiktu laiku.

Prasības pretendentam:

  • nepieciešama izglītība atbilstoši Ministru kabineta 11.09.20218. noteikumiem Nr. 569 ”Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagou profesionālās kompetences pilnveides kārtību”;
  •  valsts valodas  prasmes augstākajā līmenī (C1);
  • spēja patstāvīgi plānot un organizēt darba izpildi darbā ar izglītojamiem, to vecākiem un kolēģiem;
  • atbildības sajūta, disciplinētība, precizitāte, spēja argumentēt pieņemtos lēmumus vai veiktās darbības;
  • komunikācijas prasme, spēja analizēt un risināt konfliktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci.

Galvenie pienākumi:

  • plānot, organizēt pirmsskolas izglītības satura apguvi;
  • vadīt pedagoģiskā procesa norisi ar izglītojamiem;
  • veicināt izglītojamo garīgo, fizisko, sociālo spēju attīstību, bērnu harmoniskas personības veidošanos un attīstību;
  • pilnveidot veiksmīgu sadarbību ar vecākiem;
  • regulāri pilnveidot savu izglītību un profesionālo kvalifikāciju.

Par priekšrocību tiks uzskatīts:

  • iegūta augstākā izglītība pedagoģijā ar kvalifikāciju – pirmsskolas izglītības pedagogs.

Piedāvājam:

  • atbildīgu, interesantu, dinamisku un radošu darbu;
  • darba laiks 40 stundas nedēļā ( pilna darba slodze);
  • mēnešalga –atbilstoši tarifikācijai,  profesijas klasifikatora kods: 234201;
  • darba uzsākšanas laiks: 2021 gada 1.septembris.

Pretendentam jāiesniedz:

  • CV un motivācijas vēstule

CV un motivācijas vēstuli ar norādi ”Pirmsskolas izglītības skolotājs” aicinām sūtīt uz e-pastu: piiliepziedins@skrunda.lv, vai iesniedzot personīgi PII “Liepziediņš” adresē: Saldus iela 15, Skrunda, Kuldīgas novads, LV-3326

Pieteikumus iesniegt līdz 2021.gada 25.augustam.(ieskaitot)

Plašāka informācija pa tālruni: 28659147