Medaļas sadalītas Kuldīgas novada atklātajā galda tenisa čempionātā

25. decembrī Skrundas vidusskolas sporta zālē norisinājās Kuldīgas novada atklātais čempionāts galda tenisā - “Skrunda 2022”. Šoreiz sacensību dalībnieku pulkā bija spēlētāji no Rīgas, Liepājas, Saldus, Rucavas, Nīcas, Liepājas, Skrundas un Kuldīgas. Kopā 44 dalībnieki, starp kurām arī sešas dāmas.

Kopvērtējumā pārliecinoši labākais bija Viktors Tolkačevs no Rucavas, finālspēlē uzvarot lieliski spēlējošo kuldīdznieci Ievu Lepsi . Savukārt bronzas godalgu izcīnīja Ramuns Mineiķis no Liepājas.

Atsevišķā Kuldīgas novada vērtējumā, vīriem, uzvaras laurus plūca Arvis Šaroks, sudraba medaļu izcīnīja Jānis Avdjukevičs, bet bronza Edijam Atmatam. Dāmām meistarīgākā bija Ieva Lepse, aiz sevis atstājot Zani Frīdenbergu un Janu Lindi.

Turnīra specbalvu izcīnīja Edijs Atmats, bet gandarījuma turnīrā triumfēja Andris Bušs no Saldus. Pirmo reizi sacensību vadību un tiesāšanu uzņēmās Dāvis Avdjukevičs.