Notiks informatīva stunda potenciālajiem Kuldīgas Biznesa inkubatora pirmsinkubācijas dalībniekiem

Notiks informatīva stunda potenciālajiem Kuldīgas Biznesa inkubatora pirmsinkubācijas dalībniekiem

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Kuldīgas Biznesa inkubators aicina piedalīties informatīvajā stundā 9. augustā plkst. 14.00 Skolas ielā 1, ikviens interesents tiks informēts par pieejamo atbalstu un ieguvumiem, kļūstot par inkubatora dalībnieku, kā arī par iesniedzamajiem dokumentiem un to aizpildīšanu.

Pirmsinkubācija atbalsts ir pieejams fiziskām personām un komersantiem uz laiku ne ilgāk par 6 mēnešiem, kurā bezmaksas ir iespējamas apmācības, sākotnējās biznesa idejas novērtējums, konsultācijas biznesa modeļa pilnveidei, pieejama kopstrādes telpa un biroja aprīkojums.

 “Pirmsinkubācija ir lieliska iespēja savu biznesa ideju notestēt un attīstīt, lai samazinātu tālākus riskus,” stāsta Kuldīgas biznesa inkubatora vadītāja Līga Raituma. “Līdz šim tieši Kuldīgas biznesa inkubators izceļas ar dinamisku pieaugumu pirmsinkubācijas dalībnieku skaitā. Mēs nodrošinām virkni aktivitāšu, lai biznesa ideju autori pirmsinkubācijā  saņemtu tās neskaidrās atbildes, kas svarīgas ikvienam biznesa uzsācējam,” uzsver L.Raituma. Līdz šim Kuldīgas biznesa inkubatorā pirmsinkubācijas atbalstu ir saņēmuši 37 dalībnieki.

Pieteikumu pieņemšana pirmsinkubācijai tiks uzsākta 3.septembrī.

Pieteikies pasākumam var rakstot kuldiga@liaa.gov.lv

Informatīvā stunda par jauno dalībnieku uzņemšanu inkubācijā (INK) plānota 4.septembrī plkst. 15:00.

LIAA biznesa inkubatori tiek finansēti projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros.

 

Papildu informācija:

LIAA Kuldīgas biznesa inkubators

E-pasts: kuldiga@liaa.gov.lv

Tālrunis:  62400905