Jaunumi

Skrundas novada pašvaldība izsludina bērnu un jauniešu vasaras nometņu un radošo darbnīcu projektu konkursu

2020. gada 1. jūlijā, 10:27

Skrundas novada pašvaldība izsludina bērnu un jauniešu vasaras nometņu un radošo darbnīcu projektu konkursu  skolēnu  brīvlaikos līdz 31.05.2021., paredzot līdzfinansējumu. 

VAS "Latvijas Pasts" informē par izmaiņām pakalpojumu sniegšanā Raņķu pagastā

2020. gada 9. jūlijā, 09:42

VAS “Latvijas Pasts” informē, ka ar 2020. gada 31. jūliju ir paredzēts mainīt pakalpojumu sniegšanas formātu un ar jūlija beigām vienpusēji izbeidz noslēgto līgumu par telpas lietošanu pasta un citu pakalpojumu nodrošināšanai adresē “Sākumskola”, Raņķu pagastā. 

Aizvadītas Nīkrāces pagasta individuālās sacensības novusā!

2020. gada 8. jūlijā, 18:06

4. jūlijā Nīkrāces pagastā novusa spēles entuziasti piedalījās individuālajās novusa sacensībās.

Skrundas novada būvvalde informē

2020. gada 8. jūlijā, 16:02

Skrundas novada būvvalde bieži saskaras ar cilvēku neizpratni par būvniecības procesu, t.i. par būvniecības dokumentāciju, par to, kādus būvdarbus drīkst veikt tikai pēc būvniecības dokumentācijas iesniegšanas un saskaņošanas būvvaldē. 

Pašvaldības policija saņem jaudīgu aprīkojumu zvejas kontrolei

2020. gada 7. jūlijā, 16:08

Skrundas novads ir bagāts ar lašupēm un foreļu upēm, un citām ūdenstilpēm, kas ir ļoti nozīmīgas dažādu zivju sugu dzīvotnes un to saglabāšana ir viena no vides aizsardzības prioritātēm.

"Mēs Skrundas novadam!" atbalstīti 10 projektu pieteikumi

2020. gada 7. jūlijā, 10:32

Šā gada 2. jūlijā tika sasaukta Skrundas novada pašvaldības atklāta projektu konkursa “Mēs Skrundas novadam!” projektu vērtēšanas komisijas sēde. 

Skrundas novadā tiks īstenots PuMPuRS projekts "Uzrāviens Skrunda escape"

2020. gada 6. jūlijā, 13:10

Uzrāviens ir bezmaksas neformālās jauniešu apmācības ar mērķi pilnveidot jauniešu kompetences personīgo mērķu apzināšanā, sasniegšanā un pašmotivācijas īstenošanā, veidojot vēlmi turpināt mācības izglītības iestādēs. Apmācības paredzētas jauniešiem vecumā no 13 – 19 gadiem, kuri mācās kādā no Skrundas novada izglītības iestādēm.

Skatīt vairāk