Izklaide un aktīvā atpūta

Skrunda
Skrundas muiža

Piedāvājums: muzejs, izbraucieni ar laivām un/vai katamarāniem muižas dīķī, velosipēdu noma (pieejami vīriešu, sieviešu un bērnu velosipēdi), spīdmintons muižas parkā, petanga, distanču slēpošanas komplekti.

Adrese: Pils iela 2, Skrunda, Kuldīgas novads
Tālrunis: 22113355
E-pasts: office@skrundasmuiza.lv
Mājas lapa: www.skrundasmuiza.lv
Andžēnu stacija

Piedāvājums: metāllūžņu mākslas dizaina darbnīcas-muzeja apskate, fotografēšanās iespējas pie dažādiem dizaina priekšmetiem (lokomotīves, angļu telefona būdas, amerikāņu tanka), iespēja baudīt kafiju vai tēju, uzcept vai nokūpināt zivis un gaļu, cept un mieloties ar badapankūkām, iepriekš vienojoties par laiku un grupas lielumu.

Adrese: Rūpniecības iela 5, Skrunda, Kuldīgas novads
Tālrunis: 20076776
E-pasts: info@andzenustacija.lv
Mājas lapa: www.andzenustacija.lv
Pastaigu taka gar Ventu, kas aizvijas, sākot no tilta līdz pat Ventas kalnam, kur vasarā ikviens var izstaigāt sajūtu/baskāju taku, grilā "Venta" pacept gaļu vai desiņas vai vienkārši pasēdēt uz soliņa Ventas kalnā un baudīt Ventas rāmo plūdumu un putnu čivināšanu.

VentaSUPe

 

Supošana pēdējos gadus kļuvusi ļoti populāra un tā iekļauta daudzos aktīvās atpūtas piedāvājumos. Tā ir lieliska nodarbe, kas liek strādāt visām muskuļu grupām. Supošana pārbaudīs tavu spēka, līdzsvara un izturības apvienojumu uz ūdens virsmas. Turklāt, supojot uz kādu brīdi tu izrausies no sociālo tīklu lietošanas valgiem un iegūsi brīvības sajūtu svaigā gaisā.

Skrundā jau viss vienkārši- te ir Venta un te ir iepēja iznomāt sup dēļus.
VentaSUPe piedāvā SUP nomu Skrundā! Izbaudiet aktīvu vai tieši relaksējošu un nesteidzīgu atpūtu uz ūdens. Izziniet Ventas, Šķerveļa, Cieceres dabu vai citas skaistas vietas Skrundas novadā. SUP dēļi ir piepūšami, kas nodrošina ērtu pārvešanu arī uz tālākiem galamērķiem. Komplektā ietilpst glābšanas veste kā arī papildus var iznomāt ūdensdrošu ceļasomu.

Saņemšanas vieta Kušaiņos vai izsniegšana pie Ventas tilta Skrundā.

Tālrunis: 29694239 (Anete)
Seko un sazinies arī Instagram vai facebook: Ventasupe

Paņem savu vai izīrē VentaSUPe dēli un aiziet! Labs un saturīgs brīvā laika pavadīšanas veids!

 

Raņķu pagasts
"Lapsas" - viesu nams pie Ventas

Piedāvājums: Naktsmītne "Lapsas" atrodas klusā vietā, tā ir 7 km attālumā no Skrundas un 30 km attālumā no Kuldīgas. Ventas upe atrodas tikai 30 m attālumā, tajā viesi var makšķerēt. Piedāvājumā arī pedāļkatamarāna un makšķernieku laivu noma, pirts, baļļa, batuts, slidkalniņš, šūpoles, velokarti, šļūcieni pa trosi, telšu vietas, sporta laukums. 

Adrese: Lapsas, Raņķu pagasts, Kuldīgas novads 
Tālrunis: 29135682
E-pasts: lapsas321@inbox.lv
Mājas lapa:

"Ventas" - laivu noma, viesu māja un pirts pie Ventas
 

Atpūtas māja ainaviskā vietā ar skatu uz Skrundas simbolu - dzelzceļa tiltu pār Ventu.

Piedāvājums: kajaku, kanoe un gumijas laivu, kā arī SUP dēļu noma. Atpūtas māja, telšu vietas, pirts, baļļa, automašīnu un treileru stāvvieta, velosipēdu noma, smilšu volejbola laukums.


Adrese: Ventas, Raņķu pagasts, Kuldīgas novads
Tālrunis: 29106069

E-pasts: jan.jaunzems@gmail.com
Mājas lapa: www.ventas.lv