Ar pirmdienu mācības klātienē atsāk Skrundas novada skolu 1.-4. klašu skolēni

Ar pirmdienu mācības klātienē atsāk Skrundas novada skolu 1.-4. klašu skolēni

Šodien, 19. februārī, tika sasaukta Skrundas novada domes ārkārtas sēde, lai lemtu par klātienes mācību atsākšanu Skrundas novada izglītības iestāžu 1.-4. klašu audzēkņiem.

Mācības tiek atļautas, ja kumulatīvais saslimstības rādītājs ir līdz 200, Skrundas novadā tas ir 132,1, līdz ar to domes sēdē tika atbalstīta klātienes mācību procesa atsākšana šo klašu grupā.

Uzturoties izglītības iestādē, skolēniem un skolas personālam ir stingri jāievēro noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības, proti, visiem ir jālieto sejas aizsargmaskas, regulāri jāvēdina klašu telpas, jāveic dezinfekcijas pasākumi, kā arī jāievēro distance arī mācību procesa laikā.

Kā informēja Izglītības nodaļas vadītāja Inga Flugrāte, nākamās nedēļas sākumā gan pirmsskolas izglītības iestādes, gan skolu personālam tiks veikti COVID-19 testi. I. Flugrāte uzsver: “Pedagogi, kas ir paaugstināta riska grupā – ar hroniskām saslimšanām un seniori no 60 gadu vecuma – vienojoties ar izglītības iestādes vadītāju, var strādāt attālināti līdz brīdim, kamēr tiek uzsākta vakcinēšanās pret Covid-19.”

Izglītības nodaļas vadītāja aicina vecākus izvērtēt epidemioloģiskos riskus un, lai samazinātu tos, iespēju robežās skolēnu nogādāšanai līdz izglītības iestādei izmantot personīgo transportu. Tiks organizēti skolēni pārvadājumi ar pašvaldības transportu, taču nepieciešamības gadījumā atļauts izmantot arī sabiedrisko transportu.

Gadījumā, ja vecāki uzskata, ka bērnam nav droši apmeklēt skolu, tad aicinām rakstīt iesniegumu, adresējot to izglītības iestādei, kā arī sazināties ar skolas administrāciju.

Skolēnu pārvadājumi:

  1. No rīta.
  2. Pēcpusdienā.

Informāciju sagatavoja: Inga Flugrāte, Izglītības nodaļas vadītāja