Godināti Skrundas novada labākie skolēni

Godināti Skrundas novada labākie skolēni

Noslēdzoties mācību gadam, jau tradicionāli labākie skolēni tiek aicināti uz pieņemšanu pie Skrundas novada domes priekšsēdētājas. Šogad skolēni saņēma ne tikai pateicības, bet arī izzinošu un ļoti vērtīgu ekskursiju.

6. jūnija rītā jau plkst. 7.00 Skrundas novada izglītības iestāžu labākie skolēni, viņu vecāki un skolotāji pulcējās pie Skrundas novada pašvaldības. Skolēniem par lielu pārsteigumu domes priekšsēdētāja Loreta Robežniece pateicības pasniedza pie domes un novēlēja veiksmīgu un iespaidiem bagātu dienu. 

Skolēni tālāk devās uz Rīgu, kur savukārt viņus sagaidīja patruļkuģa "Skrunda P-05" komanda. Bērniem tika dota lieliska iespēja izbraukt ar kuģi Rīgas jūras līcī, kuģa komanda demonstrēja cilvēka glābšanas operāciju, izrādīja ekipējumu un skolēniem tika uzticēta pat kuģa stūrēšana. Paldies kuģa "Skrunda P-05" komandai par atsaucību un uzņemšanu!

Skolēnu ceļš tālāk veda uz Rīgas motormuzeju, kur gida pavadībā tika apskatītas ekspozīcijas, sākot ar auto pirmsākumiem līdz mūsdienām.

Šogad Skrundas novada izglītības iestāžu labākie skolēni:

 1. Marta Hartmane
 2. Emilia Behmane
 3. Sabīne Farnaste
 4. Amēlija Strazdiņa
 5. Karlīna Druvaskalna
 6. Ieva Rožkalne
 7. Anete Andersone
 8. Sebastians Mihaļskis
 9. Mārcis Jerošenko
 10. Natālija Dolgova
 11. Emīls Bents
 12. Ērika Uļjanova
 13. Elīza Janvāre
 14. Annija Kliemane
 15. Ance Timbare
 16. Kellija Liepa

Foto Anna Bivbāne un Inga Rence-Remte

Teksts: Iveta Rozenfelde