Iniciatīva “Latvijas skolas soma”

Iniciatīva “Latvijas skolas soma”

8. un 9. novembrī Skrundas k/n ar iniciatīvas “Latvijas skolas soma” atbalstu Skrundas novada skolēniem tiek piedāvāti projektu teātra “Teātris un ES” pasākumi.

8. novembrī pl. 15.00 k/n mazajā zālē praktiska nodarbība “KĀ UZŅEMT SAVU FILMU” (5.-6. klase). Pateicoties straujajai informatīvo tehnoloģiju attīstībai, katram no mums šodien ir iespējams uzņemt savu filmu. Mums visiem ir pieejami jaunākās paaudzes telefoni, kuri pietiekoši augstā kvalitātē uzņem jebkuru video. Ir nepieciešams tikai radīt kvalitatīvu saturu. Praktiskajā nodarbībā režisors Armands Ekštets ne tikai stāstīs un rādīs, bet arī iesaistīs jaunos filmēt gribētājus praktiskā darba procesā. Ko mēs darīsim? Mēs meklēsim radošas idejas, iemācīsimies uzrakstīt vienkāršu scenāriju, veidosim kadra plānu, atlasīsim aktierus, liksim aktieriem darboties un tad to visu filmēsim – ar vienkāršu telefonu.

Pl. 16.00 k/n lielajā zālē leļļu izrāde bērniem “SARKANGALVĪTE un VILKS”. Sarkangalvīte nav parasta meitene. Viņa prot karatē, dzied un mācās svešvalodas. Mežā Sarkangalvītei ir daudz draugu, par kuriem viņa rūpējas un kurus aizstāv. Bet kāpēc ceļš pie vecmāmiņas izrādās tik noslēpumu pilns? Un no kā tad mežā visi īsti baidās? Lelles veidojuši animācijas studijas “Avārijas Brigāde” mākslinieki. Režisors: Armands Ekštets.

9. novembrī pl. 13.00 k/n mazajā zālē praktiska nodarbība “KĀ UZŅEMT SAVU FILMU” (10.-12. klase).

Pl. 14.00 k/n mazajā zālē praktiska nodarbība “KĀ UZŅEMT SAVU FILMU” (7.-9. klase).

Ieeja – bez maksas