Konkursa “Gribu būt mobils” pusfināls Kuldīgā!

No 2020. gada 16. janvāra līdz 6. februārim Latvijā sāksies CSDD konkursa "Gribu būt mobils" pusfināli, kurā piedalīsies katra reģiona 10 labākās komandas.  

Tas būs konkursa 2. posms. Pirmajā neklātienes posmā savas zināšanas un prasmes pārbaudīja turpat 500 jauniešu komandas no visiem Latvijas novadiem.

Ceturtdien, 23. janvārī plkst. 11.00 zinošākie Liepājas reģiona 6.-8. klašu skolēni sacentīsies par uzvaru pusfinālā, Kuldīgas 2. vidusskolā, Jelgavas 62, Kuldīgā.

Liepājas reģiona pusfināla cīņā piedalīsies komandas:

Burunduki

Kuldīgas 2.vidusskola

Skrunda-3

Skrundas vidusskola

Muterītes

V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskola

Šaursliežu dzelzceļš

Kuldīgas 2.vidusskola

Sencīši

V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskola

Skrunda-4

Skrundas vidusskola

Pope-1

Popes pamatskola

Lielgalvji

Krotes Kronvalda Ata pamatskola

Pope-2

Popes pamatskola

4 velodraugi

Brocēnu vidusskola

“Gribu būt mobils” pusfināla dalībniekus sagaida testi par ceļu satiksmes noteikumiem un satiksmes organizācijas jautājumiem. Skolēniem jāizstrādā un jārealizē arī mājas darbs. Šī mācību gada konkursa mājas darba tēma ir  “Ir labi būt labam”. Komandai jāizveido savā skolā vai citā sabiedriskā vietā kampaņa vai pasākums par satiksmes dalībnieku savstarpējo kultūru un cieņu, par pamatu ņemot gājējus, velosipēdu un mopēdu vadītājus.

Fināla sacensībās pirmās vietas ieguvēja komanda saņem galveno balvu – izglītojošu ceļojumu 2000 EUR vērtībā. Arī fināla otrās un trešās vietas ieguvēju komandas saņems dāvanu karti ceļojumam, bet pārējos konkursa fināla kārtas dalībniekus gaida stilīgas balvas.

Konkursu rīko Ceļu satiksmes drošības direkcija. Projekta finansējumu nodrošina maksājumi no OCTA līdzekļiem, kurus ceļu satiksmes negadījumu novēršanas pasākumu veikšanai biedrības "Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs" kontā ieskaita apdrošināšanas sabiedrības.

Aicinām Jūs piedalīties pasākumā un apskatīties, kā norisināsies konkursa pusfināli. Savu dalību pasākumā lūgums iepriekš apstiprināt pa e-pastu mobils@agencyvb.lv.