Skrundas novada svētki jau pavisam drīz!

Šogad tie norisināsies no 9. līdz 12. maijam, un programma, kā allaž, būs plaša.  Moto: „ Esi viens no …!”. Skrundas novada svētki ir vienas no pirmajām pavasara brīvdabas aktivitātēm Kurzemē, kuras apmeklē gan novada iedzīvotāji, gan tuvi un tāli viesi. Skrundā un novadā notiks dažādi pasākumi visām mērķauditorijām. SVĒTKU PROGRAMMA.

Svētki sāksies ceturdien, 9. maijā, kad Skrundā un novada pagastos tiks svinīgi pacelti karogi svētku atklāšanai par godu un muzicēs vokālistu konkursa “Skrundas balss 2019” laureāti.

Piektdien, 10.maijā,  aicinām apmeklēt Skrundas vidusskolas Mātes dienai veltītu koncertu un dienas otrajā pusē piedalīties izstāžu atklāšanā.  Vakarā kultūras namā visi tiek aicināti apmeklēt Raimonda Paula un Andra Bērziņa koncertu “Es šonakt sēdēšu uz jumta”. Savukārt, sagaidot pusnakti, Skrundas estrādē notiks disko nakts kopā ar DJ ZIGGY.

11. maijs būs svētku centrālā diena. Jau pašā rīta agrumā makšķernieki tiek aicināti pulcēties pie Ventas tilta, lai piedalītos sacensībās “Skrundas Dižloms”. Ikviens varēs piedalīties pilsētas modināšanā, izgreznojot un sagatavojot savu braucamrīku. Skvērā pie Skrundas pulksteņa būs iespēja satikties, parunāties, nobaudīt ko ēdamu vai dzeramu un klausīties dažādu māklinieku muzicēšanā, apmeklēt pavasara gadatirgu un amatnieku tirgu. Skrundas novada multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrā būs iespēja piedalīties “Video stāstos”. Mazākajiem svētku dalībniekiem būs iespējams piedalīties bēbīšu rāpošanas sacensībās, noskatīties koncertu “Izklausies redzēts mežā”, kopā ar cirka studiju “Beztemata” varoņiem fotografēties un izlocīt kādu balonu. Visas dienas garumā varēs piedalīties dažādās tradicionālās un netradicionālās sporta aktivitātēs. Būs iespēja piedalīties Elitas Patmalnieces radošajā darbnīcā. Tradicionāli novada svētku ietvaros notiks laivu nobrauciens – parāde “Lustīgi dzīvojam”, kas aicina sēsties braucamrīkā, kas turas virs ūdens. Vakarā Skrundas pilskalna estrādē svētku dāvana skrundeniekiem un viesiem -  Skrundas svētku koncerts kopā ar populāriem solistiem Valtera Krauzes vadībā. Ieva Kerēvica, Agnese Rakovska, Normunds Rutulis, Uģis Roze, Jānis Buķelis, Gints Grāvelis un pavadošā grupa "Vintāža" . Stundu pirms salūta, skvērā pie pulksteņa muzicēs grupa “Karakums” (Normunds Jakušonoks un Kaspars Tīmanis). Pēc salūta visi aicināti ballēties Skrundas kultūras namā kopā ar grupu “Kolibri”.

12. maijā aicnām uz svētku noslēguma un Mātes dienai veltītu dievkalpojumu Skrundas evaņģēliski luteriskajā baznīcā. Pēc dievkalpojuma notiks ģitārista Mārča Auziņa solo koncerts.

Plānotas arī citas daudzveidīgas sporta un kultūras norises, ar kurām būs iespējams iepazīties pašvaldības mājaslapā www.skrunda.lv Skrundas novada mājražotājus un citus tirgotājus aicinām pieteikties amatnieku tirdziņam pie tirgus koordinatores Daces Pušīlovas (t.29359243). Pieteikuma veidlapa šeit: atļaujas saņemšanai IELU TIRDZNIECĪBAI un pieteikuma anketa AMATNIEKU TIRGUM. Pieteikumus sūtīt uz e-pastu skrundassvetki@inbox.lv

Skrunda gaida ciemos!

Būsim svētkos kopā!