Skrundai 20

Nīkrācē ATCELTAS masu ierobežojumu zīmes!

Nīkrācē ATCELTAS masu ierobežojumu zīmes!

2021. gada 20. maijā, 13:17
Nīkrāces pakalpojuma pārvalde informē, ka ar 2021. gada 17. maiju atceltas masas ierobežojuma ceļazīmes (7 tonnas) uz šādiem ceļa posmiem Nīkrāces pagastā:​
Bezmaksas konsultācijas bērniem

Bezmaksas konsultācijas bērniem

2021. gada 2. martā, 12:13

Skrundas novada pašvaldības aģentūra “Sociālais dienests” sadarbībā ar “Mobilais veselības centrs” organizē 2021. gada 31. martā no plkst. 10.00 Skrundā, Kuldīgas ielā 2, pie Skrundas veselības un sociālās aprūpes centra bezmaksas konsultācijas bērniem.

Skrundas novada pašvaldība informē

Skrundas novada pašvaldība informē

2020. gada 11. maijā, 13:09

Valdības sēdē pieņemts lēmums ārkārtas situāciju pagarināt līdz š.g. 9. jūnijam. Informējam, ka līdz šim pieņemtie ierobežojumi Skrundas novada pašvaldības darbā netiek atcelti un pašvaldība un iestādes turpinās strādāt, sniedzot iedzīvotājiem pakalpojumus attālināti. 

Skrundas novada uzņēmēj!

Skrundas novada uzņēmēj!

2020. gada 29. janvārī, 12:12

Skrundas novada pašvaldība piedāvā apmaksātu vietu dalībai izstādē “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2020”, kas notiks Olimpiskajā centrā “Ventspils” no 3.–4. aprīlim. Izstāde šogad starptautiska. Ir uzaicināts liels skaits ārvalstu uzņēmēju un viesu. 

Izdots

Izdots "Skrundas novada" 2019. gada aprīļa numurs

2019. gada 11. aprīlī, 10:00

Izdots Skrundas novada pašvaldības informatīvā izdevuma ”Skrundas novads” 2019. gada aprīļa numurs.

Daudz laimes, SKRUNDA!

Daudz laimes, SKRUNDA!

2019. gada 23. janvārī, 09:26

Aizvadīts šovs

Aizvadīts šovs "Es mīlu Skrundu"

2017. gada 1. februārī, 12:35
Katrā 2016. gada mēnesī notika kāds pasākums, kas bija veltīts Latvijas jaunākās pilsētas Skrundas divdesmitgadei. Noslēdzošais pasākums bija jubilejas šovs “Es mīlu Skrundu!” Tajā piedalījās jauniešu un pašvaldības komandas, ar entuziasmu un pieredzi nācās atbildēt uz dažādiem jautājumiem. Kurš izrādījās veiklākais un kurai komandai uzspīdēja veiksme, Skrundas TV piedāvā ielūkoties pasākuma norisē.
Aizvadītas Skrundas divdesmitgades svinības

Aizvadītas Skrundas divdesmitgades svinības

2017. gada 23. janvārī, 11:50
Visa gada garumā Skrundā tika svinētas Skrundas divdesmitgades svinības. Katra mēneša 23. datumā pasākums tika veltīts Skrundas apaļajai jubilejai. Pasākumi bijuši gan bērniem, gan pieaugušajiem, protams, arī senioriem. Vairāk stāsta Skrundas TV.
Svinam Skrundas dzimšanas dienu!

Svinam Skrundas dzimšanas dienu!

2017. gada 20. janvārī, 14:39
Vēl sparīgi rit pēdējie sagatavošanās darbi, lai jau rīt, 21. janvārīplkst. 18.00 Skrundas kultūras namā visus priecētu Skrundas jubilejas šovs "Es mīlu Skrundu!" – tajā savas zināšanas par jubilāri pārbaudīs tās vienaudžu komanda un pašvaldības komanda, kā arī muzicēs “Sarīkojumu ansamblis”, kurā dzied skrundeniece Anna Zankovska. Ieeja: bez maksas.
“Brīnumu gaidot”

“Brīnumu gaidot”

2016. gada 23. decembrī, 10:05
Tieši pirms svētkiem, 23. decembra vakarā, plkst. 18.00 Skrundas kultūras nams aicina uz tradicionālo Ziemassvētku ieskaņas koncertu “Brīnumu gaidot”, kurā piedalīsies visi novada dziedošie amatiermākslas kolektīvi. Šis koncerts būs arī divpadsmitais pasākums, kas veltīts Skrundas divdesmitgadei.  
Ziemassvētku gaidīšanas laiks Skrundas kultūras namā

Ziemassvētku gaidīšanas laiks Skrundas kultūras namā

2016. gada 16. decembrī, 10:57
Līdz ar pilsētas lielās egles iedegšanu Skrundas kultūras namā ir sācies Ziemassvētku gaidīšanas laiks, kas ar koncertiem turpināsies vēl visu nākamo nedēļu. Savukārt pagājušajā nedēļā katru pēcpusdienu kultūras nama 3. stāvā zālē darbojās “Rūķu darbnīca”.
Novembris

Novembris "Liepziediņā"

2016. gada 5. decembrī, 16:35
Skrundas PII “Liepziediņš” novembrī svinēja Mārtiņdienu un Latvijas dzimšanas dienu, uzņēma viesus no Kuldīgas novada un leļļu teātra “Tims”, kā arī senioriem dāvināja siltas pašadītas zeķes un pašu vāktas zāļu tējas.  
Aizvadīta ģimeņu diena Skrundas kultūras namā

Aizvadīta ģimeņu diena Skrundas kultūras namā

2016. gada 24. oktobrī, 16:07
Vakar, 23. oktobrī, atzīmējot Skrundas pilsētas divdesmit gadi un noslēdzot Labo darbu nedēļu, Skrundas kultūras namā pulcējās ģimenes, lai kopā pavadītu laiku un atpūstos.  
Ģimenes svin Skrundas dzimšanas dienu!

Ģimenes svin Skrundas dzimšanas dienu!

2016. gada 21. oktobrī, 10:04
Šā gada 23. janvārī apritēja 20 gadi, kopš Skrunda ieguva pilsētas statusu, kļūstot par jaunāko pilsētu Latvijā, tādēļ jubilejas gada noskaņās Skrundas kultūras nams aicina svinēt kopā un 23. oktobrī plkst. 11.00 piedalīties orientēšanās sacensības ģimenēm, kurās komandām būs jāmeklē 20 kontrolpunkti ar Ventastegām, savukārt plkst. 14.00 apvienība TEĀTRIS UN ES priecēs ar izrādi bērniem "Toms pret superpelēm".
Dāvina tulpes, narcises un hiacintes

Dāvina tulpes, narcises un hiacintes

2016. gada 11. oktobrī, 13:28
Skrundas novada pašvaldības aicinājumam – par godu Skrundas 20. jubilejai visa gada garumā paveikt labus darbus – atsaukušies Skrundas novada zemnieku saimniecības “Bāķi” saimnieki, dāvinot ziedu sīpolus. Pateicamies par dāvinājumu un ceram, ka nākamajos gados tulpju, hiacinšu un narcišu ziedi pie Skrundas pulksteņa “Laika upe” un pašvaldības ēkas priecēs ne vienu vien Skrundas iedzīvotāju un viesi.

"Gandrīz Kurši"

2016. gada 22. septembrī, 15:30
23. septembrī plkst. 21.00 nāc uz Skrundas kultūras namu, tur Tevi izklaidēs diskotēka "Gandrīz Kurši". Tajā spēlēs vienīgais Kuršu tradīciju turpinātājs DJ Tonijs Tože, kā arī jauku diskotēkas muzikālo atmosfēru sagādās divi populāri dīdžeji – DJ Matīss un DJ Ziggy. Būs laba mūzika un mūzikas video – nāc un izdejojies no sirds!
20 vietas, ko apskatīt Skrundas novadā

20 vietas, ko apskatīt Skrundas novadā

2016. gada 16. septembrī, 15:02
Latvijas jaunākās pilsētas – Skrundas – 20. jubilejas gada un Dzejas dienu noskaņās Skrundas novada iedzīvotājiem un viesiem piedāvājam bukletu “20 vietas, ko apskatīt Skrundas novadā“.  
Skrundā brīvprātīgi darina deju tērpus

Skrundā brīvprātīgi darina deju tērpus

2016. gada 25. augustā, 09:04
Skolu deju kolektīvi vislabāk zina, cik izmaksā visus dejotājus ietērpt, lai skatītājus priecētu ar vienojošu izskatu. Tā kā tam līdzekļu trūkst, tad nereti pirms koncertiem tērpi tiek aizlienēti no citiem kolektīviem. Izņēmums nebija arī Skrundas vidusskolas deju kolektīvi. Līdz viena no dejotāju mammām, Zane Eglīte, izlēma, ka ar savu darbu un prasmēm dejotājiem palīdzēs tikt pie jauniem skatuves tērpiem. Vairāk stāsta Skrundas TV.

"Septiņas vecmeitas" atkal rullē Skrundas estrādē

2016. gada 19. jūlijā, 19:04
RaCoco teātris piedāvā Tijas Bangas lugu trīs cēlienos „Septiņas vecmeitas” - tā ir viena no kulta statusu ieguvušajām lugām Latvijā, kas piedzīvojusi ļoti daudz iestudējuma versiju gan uz profesionālo, gan amatieru teātru skatuvēm. Muzikālā komēdija būs redzama Skrundas estrādē 23.jūlijā plkst.19.00, svinot Skrundas 20. jubilejas gadu.
Maijs

Maijs "Liepziediņā"

2016. gada 9. jūnijā, 17:00
Skrundas PII “Liepziediņš” bērni maijā iepazina Skrundas vidusskolu un mūzikas skolu, kā arī VUGD Skrundas posteni, veltīja koncertu māmiņām, kopā ar viesiem no Rudbāržiem un Jaunmuižas pavadīja aktīvu pavasara sporta dienu un iesaistījās Latvijas veselības nedēļā, kā arī svinēja izlaidumu.
Skrunda kļūst ziedošāka

Skrunda kļūst ziedošāka

2016. gada 5. jūnijā, 11:25
Šogad ik mēnesi Skrundas dzimšanas dienas datumā notiek kāds pasākums, kas veltīts pilsētai. Tā 23. maijā uz dzimšanas dienas svinībām tika aicinātas nevalstiskās organizācijas (NVO) no Alsungas, Kuldīgas un Skrundas novadiem. Ielūgumā Skrundas novada pašvaldība bija norādījusi – ierasties ar dāvanām – ziedu stādiem. Ar pilniem klēpjiem dažādu puķu ieradās desmit biedrības. Katra arī iestādīja podos tos ziedu stādus, kas bija paņemti līdz, kā arī stādījumus papildināja ar Aivara Sebeža, Rudītes Kronlakas, Sanitas Veinbahas un Sarmas Ūpes dāvātajiem stādiem.
Ar sauli, interesantu programmu un priecīgiem cilvēkiem

Ar sauli, interesantu programmu un priecīgiem cilvēkiem

2016. gada 9. maijā, 13:48
Skrundas svētki šogad notika 20 gadu jubilejas zīmē, tādēļ šis skaitlis ik pa laikam izskanēja gan oficiālajos apsveikumos, gan koncertos un konkursos, gan ļaužu sarunās.
Aprīlis

Aprīlis "Liepziediņā"

2016. gada 3. maijā, 12:36
Skrundas PII “Liepziediņš” aprīlī tika rīkots tradicionālais 1. aprīļa Joku bērnurīts, viesojās leļļu teātris “Tims” un koncertapvienība “Spilvenu Feja”, bērni piedalījās zīmējumu konkursā “Uzzīmē mīļāko dzīvnieku” un radošo darbu konkursā “Košas sienas – krāsainas dienas”, turklāt “Liepziediņa” kolektīvs paveicis vairākus labos darbus Skrundas 20. jubilejas gadā.
Skrundā aizvadīta Lielā talka

Skrundā aizvadīta Lielā talka

2016. gada 3. maijā, 10:52
Lielās Talkas diena garām nepagāja arī Skrundas novadam. Te oficiāli bija pieteiktas 9 talkošanas vietas, bet cilvēki strādāja daudz vairāk vietās. Stikli, plastmasa un daudzi citi videi kaitīgi materiāli tika nogādāti tiem paredzētajās vietās. Viena no talkošanas vietām bija Skrundas kinozāle, kur jau drīzumā būs jauniešu centrs. Darbos aktīvi iesaistījās arī jaunieši un zemessargi. Vairāk skatieties Skrundas TV sižetā.
Sirdsdarbs savam un citu priekam

Sirdsdarbs savam un citu priekam

2016. gada 15. aprīlī, 11:58
14. aprīlī pie Skrundas novada domes priekšsēdētājas Loretas Robežnieces viesojās Skrundas audēju kopas dalībnieces Anna Skarpa, Linda Grīnberga un Vaira Mežiņa, pasniedzot Skrundas jubilejas gada noskaņās darinātās šalles.
Skrundas tēla veidošana caur sociālo tīklošanas vietni

Skrundas tēla veidošana caur sociālo tīklošanas vietni "Instagram"

2016. gada 13. aprīlī, 11:33
14. aprīlī plkst. 16.00 visi interesenti tiek laipni aicināti uz tikšanos Skrundas jauniešu centrā, kur, atsaucoties Latvijas Universitātes studentes un Skrundas vienaudzes Annas Bivbānes lūgumam palīdzēt pētījumā “Skrundas tēla veidošana caur sociālo tīklošanas vietni Instagram, izmantojot mirkļbirku ‪#‎skrunda2016”, tiks apspriestas arī tādas tēmas kā “Kas ir Instagram un sociālā tīklošanas vietne?”, “Kā šādā vietnē var veidot tēlu?”, “Kas ir mirkļbirka un kā tā var palīdzēt orientēties sociālajos tīklos?”
Skrundas novada svētki jau pēc mēneša!

Skrundas novada svētki jau pēc mēneša!

2016. gada 8. aprīlī, 09:55
Tuvojoties Skrundas novada svētkiem, kurus svinēsim no 5. līdz 8. maijam, svētku organizatori piedāvā iepazīties ar plānoto pasākumu programmu. Šogad svētki notiks jubilejas noskaņās, jo 23. janvārī apritēja 20 gadi, kopš Skrunda ieguvusi pilsētas statusu, kļūstot par jaunāko pilsētu Latvijā.
Marts

Marts "Liepziediņā"

2016. gada 5. aprīlī, 13:57
Martā Skrundas PII “Liepziediņš” bērni par godu Starptautiskajai Dzimtās valodas dienai iestudēja M. Stārastes pasakas, priecājās par Rīgas leļļu teātra izrādi “Pifa piedzīvojumi” un priecēja vecvecākus un vecvecvecākus tradicionālajā koncertā, kā arī gatavojās un sagaidīja Lieldienas.
Dāvinājums Lieldienās

Dāvinājums Lieldienās

2016. gada 24. martā, 10:16
Skrundas Maija aptiekas īpašniece un vadītāja Aiga Zariņa sarūpējusi Lieldienu dāvanas Latvijas Multiplās sklerozes asociācijas (LMSA) Skrundas domubiedriem. Ar hronisku ligu sirgstošie ļaudis, sagaidot Lieldienas, saņēma ikdienā nepieciešamus uztura bagātinātājus, vitamīnus un omega - 3 taukskābes preparātu.
Lielā Talka – 23. aprīlī

Lielā Talka – 23. aprīlī

2016. gada 23. martā, 16:48
23. aprīlī, svinot Skrundas pilsētas 20. gadu jubileju, Skrundas novada pašvaldība aicina iedzīvotājus, iestādes un organizācijas iesaistīties Lielajā Talkā. Pieteikt talkošanas vietas var no 23. marta līdz 19. aprīlim.