Ceļo un laimē dāvanas!

Latvija ir bagāta ar pilīm, muižām, ezeriem un aizraujošām vietām – izrādās – daudzās no tām ir uzņemtas arī filmas. Un viena no tām ir arī Skrunda. Apceļo filmu uzņemšanas vietas Latvijā pēc TV1000 filmu kanālu izveidotā maršruta - gūsti neaizmirstamus piedzīvojumus un laimē dāvanas! Dāvanu fondu veido gan Viasat bezmaksas Zelta paketes pieslēgumi (līdz pat 2 gadiem), gan ģimenes spēles, gan ceļojumiem noderīgas lietas. Sajūti filmu elpu... Kā piedalīties?
Lai piedalītos, Tev ir jāapmeklē kāds vai visi no kartē parādītajiem objektiem no 13.jūnija līdz 17.augustam. Maršrutu skaties Viasat mājas lapā, šeit.
Katrā objektā uzņem fotogrāfiju, atbilstoši norādījumiem. Fotogrāfijas augšuplādē Viasat mājas lapā vai savā sociālā portāla profilā.
Seko līdzi dāvanu izložu rezultātiem Viasat mājas lapā 12.jūlijā (foto iesūtīšanas termiņš 6.jūlijs) un 29. augustā (foto iesūtīšanas termiņš 17.augusts).

Kāpēc piedalīties?
Staigājot pa „Filmu ceļiem Latvijā”, iepazīsi ne vien filmu uzņemšanas vietas un gūsi jaukus iespaidus, bet piedalīsies arī izlozē ar vērtīgām dāvanām.
Starpposma izlozē, 12.jūlijā (foto iesūtīšanas termiņš 6.jūlijs), trīs cilvēkiem tiks izlozēta aizraujošā spēle „Deju grīda”, bet Latvijas apceļošanas noslēgumā - 29.augustā (foto iesūtīšanas termiņš 17.augusts) - tiks izlozētas 59 dāvanas, to skaitā bezmaksas Viasat pieslēgumi nebeidzamiem filmu vakariem, somas, termokrūzes, ģimenes spēles, un dzīvespriecīgi lietussargi.
Plašāku informāciju skaties šeit.
Skaistus ceļojumus vēlot,
Viasat TV1000
www.viasat.lv