Nīkrācē jaunieši sacenšas novusā

Nīkrācē jaunieši sacenšas novusā Sestdien, 18. aprīlī Nīkrāces atpūtas centrā pirmo reiz tika organizētas novusa sacensības jauniešiem. Jaunieši sacentās divās grupās: 1. grupa vecumā no 7–12 gadiem, bet 2. grupa vecumā no 13–18 gadiem.   Sacensībās piedalījās 12 dalībnieki. Bija atbraukuši dalībnieki no Kuldīgas un Rudbāržiem. Par uzvarētājiem 1. grupā kļuva: 1. vietā – Gusts Slipiņš (Kuldīga), 2. vietā – Viktorija Boginska (Nīkrāce) un 3. vietā – Raivo Liekmanis (Nīkrāce). Šajā grupā vēl piedalījās Artis Zaneribs un Kevins Šaripo. Par uzvarētājiem 2. grupā kļuva: 1. vietā – Gundars Puzulis (Nīkrāce), 2. vietā – Ralfs Slipiņš (Kuldīga), bet par trešo vietu izvērtās spraiga cīņa. Trim dalībniekiem kopējā spēlē bija vienāds punktu skaits, tomēr, izvērtējot nolikumā noteiktos kritērijus, 3. vietu izcīnīja – Lolita Fjodorova (Rudbārži), aiz sevis atstājot Dmitriju Vicvagaru, Valdi Fjodorovu, Endiju Zvirbuli un Juri Jaunzemu. Uzvarētāji tika apbalvoti ar piemiņas veltēm, medaļām un diplomiem. Paldies Birutai Leikartei un Viktoram Fjodorovam par izpalīdzēšanu un paldies visiem dalībniekiem par dalību sacensībās! Skrundas televīzijas sagatavoto sižetu par novusa treniņiem Nīkrācē un treneri, Latvijas novusa lielmeistari Birutu Leikarti var noskatīties ŠEIT. Teksts: Ilona Rītiņa, Nīkrāces sporta pasākumu organizatore Foto: Ilona Rītiņa, Biruta Leikarte, Viktors Fjodorovs