Organizēs reģionālos vakanču gadatirgus

Novērtējot pozitīvo pieredzi, Nodarbinātības valsts aģentūra (turpmāk – NVA) jau ceturto gadu organizēs reģionālos vakanču gadatirgus visā Latvijā. Vakanču gadatirgos ar NVA un darba devēju starpniecību darba meklētājiem tiks piedāvātas katrā reģionā uz pasākuma norises brīdi aktuālās vakances.  Vienlaikus, tā ir iespēja darba meklētājiem klātienē tikties ar potenciālajiem darba devējiem, iegūt plašu informāciju par darba un apmācību iespējām Latvijā un ārzemēs, rast atbildes uz daudziem ar darbu un profesionālo izaugsmi saistītiem jautājumiem, NVA pakalpojumiem. Darba devējiem savukārt dalība vakanču gadatirgos ir lieliska iespēja prezentēs savu uzņēmumu, informēt darba meklētājus par vakancēm, darba nosacījumiem, karjeras izaugsmes iespējām uzņēmumā, veikt pirmās darba intervijas ar sev piemērotākajiem kandidātiem, klātienē u.tml.  Reģionālie vakanču gadatirgi notiks:
Reģions Pilsēta Plānotais datums Plānotais norises laiks Norises vieta  
Vidzeme Cēsis 11.05.2017. 10.00-13.00 Vidzemes koncertzāles 1.stāva vestibils Adrese: Raunas iela 12-1, Cēsis  
Kurzeme Ventspils 17.05.2017. 10.00-13.00 Kultūras centrs Adrese: Kuldīgas iela 18, Ventspils  
Rīga Rīga 25.05.2017. 10.00-13.00 Laukums pie Rīgas Kongresu nama Adrese: K. Valdemāra iela 5, Rīga  
Zemgale Jelgava 12.09.2017. 10.00-13.00 Jelgavas Tehnikums Adrese: Pulkveža O.Kalpaka iela 37, Jelgava  
Latgale Rēzekne 27.10.2017. 10.00-13.00 Rēzeknes 2.vidusskolas sporta zāle Adrese: Pulkveža Brieža iela 28, Rēzekne  
Dalība vakanču gadatirgū gan darba devējiem, gan ikvienam apmeklētājam ir bez maksas. Lai pieteiktos dalībai, darba devējam jāsazinās ar tuvāko NVA filiāli un jāpiesaka vakance (telefoniski, e-pastā vai personīgi NVA filiālē): Aģentūras filiāļu vadītāju kontaktinformācija
Aģentūras filiāle Aģentūras filiāles vadītājs Tālrunis, e-pasts
Aizkraukles Biruta Škutāne tālr.: 65122867 e-pasts: Biruta.Skutane@nva.gov.lv
Alūksnes Virgīnija Veļķere   tālr.: 64381007 e-pasts: Virginija.Velkere@nva.gov.lv
Balvu Sandra Kindzule   tālr.: 64507264 e-pasts: Sandra.Kindzule@nva.gov.lv
Bauskas Igunda Bēmane   tālr.: 63960631 e-pasts: Igunda.Bemane@nva.gov.lv
Cēsu Agra Spurdziņa   tālr.: 64127772 e-pasts: Agra.Spurdzina@nva.gov.lv
Daugavpils Valerijs Kononovs   tālr.: 65435266 e-pasts: Valerijs.Kononovs@nva.gov.lv
Dobeles Ilze Indrikova   tālr.: 63721008 e-pasts: Ilze.Indrikova@nva.gov.lv
Gulbenes     Vladimirs Lituņenko   tālr. 64471130     e-pasts: Vladimirs.Litunenko@nva.gov.lv
Jelgavas Inga Lejiņa   tālr.: 63026720 e-pasts: Inga.Lejina@nva.gov.lv
Jēkabpils Svetlana Zujeva   tālr.: 65221516 e-pasts: Svetlana.Zujeva@nva.gov.lv
Jūrmalas Rita Orlova   tālr.: 67769987 e-pasts: Rita.Orlova@nva.gov.lv
Krāslavas Ilona Šlapina   tālr.: 65625410 e-pasts: Ilona.Slapina@nva.gov.lv
Kuldīgas Sandra Krinkele tālr.: 63322384 e-pasts: Sandra.Krinkele@nva.gov.lv
Liepājas Dace Baumane   tālr.: 63422404 e-pasts: Dace.Baumane@nva.gov.lv
Limbažu Baiba Boldāne - Platace   tālr.: 6402960 e-pasts: Baiba.Boldane-Platace@nva.gov.lv
Ludzas Edgars Tereško   tālr.: 65781240 e-pasts: Edgars.Teresko@nva.gov.lv
Madonas Lidija Kraukle   tālr.: 64807913 e-pasts: Lidija.Kraukle@nva.gov.lv
Ogres Indra Bleija     tālr.: 65046340     e-pasts: Indra.Bleija@nva.gov.lv
Preiļu Vija Jakimova   tālr.: 65314021     e-pasts: Vija.Jakimova@nva.gov.lv
Rēzeknes Ināra Šindarjova tālr.: 64607801 e-pasts: Inara.Sindarjova@nva.gov.lv
Rīgas reģionālā Ieva Hahele tālr.: 67830850 e-pasts: Ieva.Hahele@nva.gov.lv
Saldus Inta Briede   tālr.: 63881580 e-pasts: Inta.Briede@nva.gov.lv
Siguldas Santa Brauere   tālr.: 67870975 e-pasts: Santa.Brauere@nva.gov.lv
Talsu Andris Veršāns   tālr.: 63221583 e-pasts: Andris.Versans@nva.gov.lv
Tukuma Dace Blūmentāle   tālr.: 63107211 e-pasts: Dace.Blumentale@nva.gov.lv
Valkas Erna Pormeistere   tālr.: 64723007 e-pasts: Erna.Pormeistere@nva.gov.lv
Valmieras Agra Spurdziņa   tālr.: 64224241 e-pasts: Agra.Spurdzina@nva.gov.lv
Ventspils Benita Saļņikova   tālr.: 63626559 e-pasts: Benita.Salnikova@nva.gov.lv
Papildu informācija: Liene Jaunušāne, Pakalpojumu departamenta Darba meklēšanas atbalsta nodaļas eksperte Tālr.: 67021822 E-pasta adrese: Liene.Jaunusane@nva.gov.lv