Skrundas galda tenisistu panākumi martā

Skrundas galda tenisistu panākumi martā Galda teniss Skrundā ir iecienīts sporta veids, pie tam tiek spēlēts salīdzinoši augstā līmenī – par to liecina skrundenieku panākumi ne vien nupat aizvadītajā desmitajā Edgara Edelmaņa piemiņas turnīrā, bet arī gūtās uzvaras, startējot sacensībās citos novados. 29. martā Talsos notika Talsu sporta nama kausa atklātās galda tenisa sacensības. Kopā nospēlējot 11 spēles un aiz sevis atstājot kuldīdzniekus Ivaru Šuvālovu un Ediju Atmatu, 1. vietu ļoti spēcīgā konkurencē izcīnīja Uģis Jansons. 30. martā Nīgrandē notikušajās galda tenisa sacensībās no Skrundas piedalījās Uģis Jansons, Juris Rožukalns, Guntis Pāvilaitis, Jana Linde un Valdis Pakulis. Agrāk par ”Nīgrandes pavasari” dēvētās sacensības daudzus gadus atpakaļ aizsāka Leons Edelmanis. Pēc viņa aiziešanas aizsaulē sacensības tika pārdēvētas par Leona Edelmaņa piemiņas turnīru, kas izvērtušās Saldus novada sacensībās par ikgadējā čempiona titulu galda tenisā. Sacensībās sieviešu konkurencē pārliecinoši uzvarēja Jana Linde. Savukārt Uģis Jansons uzvarēja vīriešu konkurencē virs 40 gadiem un otro gadu pēc kārtas ieguva ceļojošo Leona Edelmaņa superkausu absolūtajā vērtējumā starp visiem dalībniekiem, uzvarot superfinālā. Teksts: Didzis Strazdiņš, Skrundas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists Foto: Uģis Jansons