Skrundas galda tenisistu veiksmīgā diena kaimiņos

Skrundas galda tenisistu veiksmīgā diena kaimiņos 30. martā kaimiņu pagastā Nīgrandē notika Leona Edelmaņa piemiņas turnīrs galda tenisā “Nīgrandes pavasaris”. Tajā kā allaž piedalījās arī Skrundas galda tensisti. Jana Linde nepārspēta bija savā vecuma grupā starp sievietēm - pārliecinoša 1. vieta. Rudbāržnieks Matīss Auziņš izcīnīja 2. vietu jauniešu grupā. Vecuma grupā līdz 45 gadiem 1. vieta Andrim Bušam un 2. vieta Artim Dziedam (abi no Skrundas galda tenisa sekcijas).  Uģis Jansonam šī bija ļoti veiksmīga diena, jo ieguva ne tikai 1. vietu vecuma grupā 46+, bet sacenšoties ar katras grupas diviem labākajiem spēlētājiem, izcīnīja arī Leona Edelmaņa ceļojošo piemiņas kausu.  Uģim šis kauss goda vietā mājās neatradīsies pirmo gadu, viņš šo titulu izcīnīja jau piekto reizi. Aiz viņa nākamais palika Andris Bušs un Artis Dziemids. Arī Jana Linde sīvi cīnījās par šo titulu ar vīriem. Teksts Aivita Staņeviča, foto no galda tenisistu personīgā arhīva