Sudrabs Skrundas volejbolistēm

Sudrabs Skrundas volejbolistēm Latvijas Volejbola federācijas kausa izcīņā KNSS/Skrundas meitenēm otrais sudrabs – to izcīnīja D-1 vecuma grupas volejbolistes, bet “Baltijas kausa 2014” izcīņā sudraba godalgas ieguva gan U-15, gan U-17 Latvijas izlases, kurās spēlē arī Skrundas jaunietes. Latvijas kausā KNSS/Skrundas meitenēm otrais sudrabs 27. un 28. oktobrī Kuldīgā norisinājās Latvijas Volejbola federācijas kausa izcīņa D-1 vecuma grupā meitenēm. Priekšsacīkstēs kopumā startēja 16 komandas no visas Latvijas, bet finālā iekļuva sešas stiprākās komandas, kuras cīnījās par Volejbola fedrācijas kausu. Tās bija Daugavpils BJSS, divas Rīgas Volejbola skolas komandas, Kuldīgas NSS/Skrundas, Tukuma NSS un Līvānu BJSS komandas. Šajā vecuma grupā uzvarētājas varēja noteikt vien pēc setu punktu skaitīšanas. Tā 1. vietu izcīnīja Rīgas Volejbola skolas komanda, 2. vietu un sudraba medaļas izcīnīja KNSS/Skrundas komanda, aiz sevis atstājot Daugavpils BJSS, Rīgas Volejbola Skolu, Līvānu BJSS un Tukuma NSS. Skrundas komandā spēlēja Arika Velde, Arta Pole, Uva Eglīte, Ance Jegore, Sindija Balandīna, Ieva Zute, Līna Dzene, Laura Keita Danenberga, Krista Balgalve, Karīna Berņa Staša un Rebeka Rīna. Treneres: Rudīte Kronlaka un Ieva Ņečiporuka. Ar labiem panākumiem noslēdzies “Baltijas kauss 2014” jauniešu izlasēm No 31. oktobra līdz 2. novembrim Aizkrauklē notika “Baltijas kauss 2014” izcīņa volejbolā U-15 un U-17 vecuma jaunietēm un jauniešiem. Latvijas izlašu sastāvā U-15 un U-17 vecuma grupās jaunietēm startēja arī Kuldīgas novada sporta skolas/Skrundas volejbolistes. U-15 grupā Amanda Nikola Ērgle, Agija Ankevica un Petra Ņečiporuka kopā ar savām vienaudzēm, ar rezultātu 2:3 zaudējot Somijas izlasei un ar 3:0 uzvarot Igaunijas un Lietuvas komandas, izcīnīja sudraba medaļas. U-17 vecuma grupā Kuldīgas novada sporta skolas/Skrundas komanda, kurā spēlēja Anija Jurdža un Paula Nikola Ņečiporuka, arī izcīnīja sudraba godalgas, ar rezultātu 3:1 uzvarot Lietuvas izlasi, bet zaudējot Igaunijas izlasei ar rezultātu 1:3. Teksts: Rudīte Kronlaka, trenere Foto: Kristers Niks Ērglis, Inita Šneidere