Galda tenisa turnīrs E. Edelmaņa piemiņai

6. aprīlī Skrundas vidusskolas sporta zālē notika Edgara Edelmaņa 15. piemiņas turnīrs galda tenisā. Viņš bija viens no tiem, kas dzīvoja ar šo sporta veidu sirdī un šo mīlestību ir spējis nodot nākamajām paaudzēm.

Kā ierasts, pirms sacensībām tuvinieki un draugi nolika ziedus viņa atdusas vietā Skrundas Baznīcas kapos. Tradīciju iesāka toreizējā sporta organizatore Rudīte Kronlaka, un mēs ar prieku to turpinām, jo katru gadu šis pasākums ir labi apmeklēts. Arī šogad trīsdesmit divi galda tenisisti tikās, lai cīnītos par godalgotām vietām katrs savā vecuma grupā. Sportisti bija ieradušies no Skrundas, Rudbāržiem, Nīgrandes, Saldus, Ugāles, Kuldīgas un Rendas.

Šī diena, 6. aprīlis, galda tenisistu dzīvē šogad sakrita ar Pasaules Galda tenisa dienu un tai par godu Jānis Avdjukēvičs bija noorganizējis dažādas atrakcijas, lai parādītu, cik šī spēle spēj būt aizraujoša arī, ja nespēlē klasisko galda tenisu. Galvenie spēles elementi tika izmantoti, lai visi kopā varētu ne tikai labi iesildīties pirms sacensībām, bet arī iegūtu pozitīvas emocijas un veiklākie tiktu pie mazām piemiņas balvām. Vēl liels notikums Skrundas galda tenisistu dzīvē – ir iegādāts jauns, profesionāls tenisa galds, uz kura trenējoties, ir lielākas izredzes tikt pie labiem sasniegumiem sacensībās, to arī viņiem novēlu.

Paldies visiem sacensību dalībniekiem par piedalīšanos un Jānim Avdjukēvičam par palīdzību sacensību organizēšanā!

 

Sacensību rezultāti:

 Sievietes 40+

1. vieta Jana Linde (Skrunda)

2. vieta Inese Edelmane (Skrunda)

 Jaunieši līdz 18 g.

 1. vieta - Kārlis Mikus Robalds (Rudbārži)

Vīrieši no 19-39 g.

1. vieta Elvijs Jansons (Kuldīga)

2. vieta Romans Jokubausks (Saldus)

3. vieta Jānis Pavilaitis (Skrunda)

 Vīrieši 40 +

1. vieta Uģis Jansons (Skrunda)

2. vieta Jānis Avdjukēvičs (Kuldīga)

3. vieta Aivars Kārkliņš (Kuldīga)

Teksts un foto: Aivita Staņeviča, Skrundas novada sporta pasākumu organizatore