Galda tenisistu veiksmīgā sezona

8. jūnijā Ugālē notika Usmas kausa izcīņa galda tenisā. Ar šīm sacensībām noslēdzās Skrundas GTS sportistu aktīvā sacensību sezona 2018/2019. No Skrundas labāko rezultātu sasniedza Uģis Jansons. Viņam šoreiz 3. vieta.

11. maijā Saldū noslēdzās Latvijas komandu čempionāts galda tenisā. Skrundas pirmā komanda izcīnīja 1. tautas līgā augsto 2. vietu. Tas ir augstākais sportiskais sasniegums, kas sasniegts šajā sporta veidā Skrundas komandai. Komandu pārstāvēja Uģis Jansons, Artis Dziemids, Juris Rožukalns un kluba biedri no Saldus - Andris Bušs, Aizputes - Ainars Gierkens.
Jāuzteic arī otra komanda, kas savu sportisko sniegumu ar katru izspēles kārtu kāpināja. Laba sportiska izaugsme bija vērojama pēdējā kārtā Matīsam Auziņam un Jānim Miltam. Vēl šajā komandā spēlēja Aivars Rudzroga, Raivo Viliņš un Valdis Pakulis.
Individuāli  reitingā šogad vislabāk ir veicies Uģim Jansonam, kas pirmoreiz iekļuvis starp 100 labākiem valsts sportistiem.
Savukārt visstraujākais reitinga kāpums bijis Artim Dziemidam. Gada laikā no 253. vietas pakāpies uz 185.
Stabili savas pozīcijas notur Skrundas galda tenisa komandas vienīgā galda tenisa spēlētāja Jana Linde. Viņas kāpums gada laikā no 83. uz 66. vietu sieviešu konkurencē.
Tagad Skrundas GTS sportistiem neliela pauze līdz rudenim un tad ar jauniem spēkiem tiks uzsākta jaunā sezona. Lai veiksme un izturība pavada arī nākamgad!

Teksts: Aivita Staņeviča, Skrundas novada sporta pasākumu organizatore

Foto no sportistu personīgā arhīva