Medaļas, diplomi un kausi sadalīti

9. martā ar sacensībām florbolā noslēdzās Skrundas novada 7. atklātās ziemas sporta spēles. 

Šogad tika piedāvātas 9 dažādas sporta disciplīnas, un šo iespēju mēneša garumā nedēļas nogalēs izmantoja kopumā 195 dalībnieki ne tikai no mūsu novada, bet arī no kaimiņu novadiem.

Sporta spēlēs sportisti par medaļām cīnījās šādās sporta disciplīnās: dambretē, novusā pa pāriem, šahā, kāršu spēlē “Zole”, telpu strītbolā, florbolā, galda tenisā, dartā un pirmo reizi tika piedāvāts klasiskais volejbols. Sirsnīgs paldies visiem entuziastiem, kas palīdzēja sacensību tiesāšanā!

Sacensību rezultāti:

Šahs

Sievietēm :

1. vieta Biruta Leikarte

2. vieta  Ilona Rītiņa

Vīriešiem :

1. vieta  Andris Lielāmers

2. vieta  Krišs Kopštāls

3. vieta Ilmārs Puķe

Dambrete

Sievietēm :

1. vieta  Sarmīte Balode

2. vieta  Biruta Leikarte

3. vieta Ilona Rītiņa

Vīriešiem :

1. vieta  Krišs Kopštāls

2. vieta  Igors Kļava

3. vieta Ilgvars Janševskis

Florbols

1. vieta  "Andris 6"

Arnis Freimanis, Matīss Marats Apinis, Agnis Millers, Helmuts Bergmanis, Normunds Lankovskis, Kristaps Lankovskis, Rūdolfs Rudzājs, Artis Alksnis, Rainers Sivoho, Ģirts Šķuburs,

2. vieta  "Vīri ar atieksmi"

Krišs Kopštāls, Arvils Olmanis, Krists Zommers , Mārtiņš Anškenevics, Matīss Kiršteins, Kristaps Kasparovičs.

3. vieta  "CSK Kurzemnieks"

Markuss Vadekaitis, Silvis Jansons, Valērijs Gurskis, Dāvis Gurskis, Markus Lagzdiņš.

Sacensības novusā pa pāriem

1. vieta 

Biruta Leikarte un Sandis Kadakovskis

2. vieta 

Sandris Ābols un Dainis Kučka

3. vieta

 Igors Stankus un Māris Abeļūns

Sacensības telpu strītbolā

1. vietā "Džī"

Ivo Perševics, Niks Puriņš, Mārtiņš Kanenieks, Edgars Kanenieks

2. vietā "Skrunda"

Niks Rainers Ādamsons, Dāvis Stepanskis, Markus Matīss Zommers

Sacensības kāršu spēlē  „Zolīte” komandām

1. vieta  "Zeltneši"

Ilmārs Puķe, Agnis Millers, Toms Puķe, Spodrītis Millers

2. vieta  "Kaimiņi"

Fredis Štrauss, Imants Melderis, Jānis Plācis, Zita Meldere

3. vieta  "Nīkrāce"

Andris Lielāmers, Guntars Feodosovs, Oskars Zoniņš, Atis Strēlis

Individuāli

Sievietēm :

1. vieta  Zita Meldere

2. vieta  Rudīte Fīlupe

3. vieta Evita Baumane

Vīriešiem :

1. vieta  Agnis Millers

2. vieta  Spodrītis Millers

3. vieta Toms Puķe

Sacensības galda tenisā

Sievietēm :

1. vieta  Jana Linde

Vīriešiem līdz 34 gadiem:

1. vieta  Elvijs Jansons

2. vieta  Dāvis Avdjukēvičs

3. vieta Mareks Veiss

Vīriešiem 35 +:

1. vietā Uģis Jansons

2. vietā Ainars Gierkens

3. vietā Aivars Vonda

Darts

Sievietēm :

1. vieta  Sintija Millere

2. vieta  Daiga Zemke

3. vieta Paula Jansone

Vīriešiem :

1. vieta  Andris Bahmanis

2. vieta  Dāvis Jansons

3. vieta Ilmārs Puķe

Sacensības klasiskajā volejbolā

Sievietēm:

1. vietā "Mēs"

Agija Ankevica, Rūta Linde, Ariana Freiberga, Anija Jurdža, Jana Linde, Ilva Kliemane

2. vietā "Skrundas meičas"

Alise Dorbe, Laura Keita Danenberga, Ance Jegore, Ieva Zute, Krista Balgalve, Marta Anna Meistere, Līna Dzene, Uva Eglīte

3. vietā "Zeltenes"

Lillija Mūrniece, Iveta Kārkliņa, Karlīna Damberga-Danenberga, Aiga Blumberga, Zane Zvirbule, Laura Fogele

Vīriešiem

1. vietā "SSP"

Edgars Rutkis, Kārlis Kliemanis, Kārlis Kauliņš, Arnolds Freibergs, Reinis Grīnbergs, Oļegs Kricaks

2. vietā "Veterāni & co"

Jānis Demčuks, Artis Vilbrants, Ainārs Tiļļa, Edgars Tiļļa, Mārtiņš Štrauss, Andris Štrauss, Artis Tauriņš

3. vietā "Marga G"

Andis Rozītis, Indulis Kliemanis, Kaspars Ķinēns, Gaitis Grasmanis, Ģirts Pavlovskis, Gustavs Kirhners.

 

Sacensību fotogrāfijas var apskatīt ŠEIT

Teksts: Aivita Staņeviča, Skrundas novada sporta pasākumu organizatore

Foto: Aivita Staņeviča, Inese Ozoliņa (novusa un volejbola vīriešu apbalvošanas bildes)