Skrundas galda hokejisti atkal labākie!

Sestdien, 18. janvārī, Rīgas Kultūru vidusskolas sporta zālē norisinājās 19. Latvijas galda hokeja klubu (komandu) čempionāts. 

Sacensībās piedalījās 14 komandas, to skaitā astoņkārtējie Latvijas čempioni BJC Laimīte no Rīgas un četrkārtējie čempioni - Inčukalna galda hokeja klubs.

Ilggadējs Skrundas galda hokeja komandas spēlētājs Artjoms Zaharovs  stāsta: ”Skrundas galda hokeja klubs, starp citu, arī divkārtējie čempioni, bija viens no pretendentiem uz uzvaru turnīrā. Šajā dienā skrundeniekiem izdevās izcils starts un jau  apakšgrupā tika izcīnītas 2 pārliecinošas uzvaras pār Ventspils galda hokeja kluba 2. komandu un Inčukalna galda hokeja kluba junioriem. Turpinājumā, lai iekļūtu finālā, bija nepieciešams nokļūt 1. līgas divu labāko komandu pulkā, arī ar šo uzdevumu Skrundas galda hokeja klubs tika galā pārliecinoši, uzvarot visas 6 spēles, galvenos favorītus BJC Laimīte apspēlējot ar rezultātu 10:5 un Inčukalna galda hokeja klubu ar 8:5. Turnīra izšķirošajā cīņā pretī stājās Ventspils galda hokeja kluba 1. komanda, kura spēja iekļūt finālā. Fināls iesākās ar līdzīgu cīņu, pēc 2. kārtas rezultāts bija 3:3, bet 3. kārtā skrundeniekiem uzvarot visās 4 spēlēs izdevās izcīnīt uzvaru ar kopējo rezultātu 9:5.

 Šis ir Skrundas galda hokeja kluba 3. Latvijas čempionu tituls. Zīmīgi ir tas, ka šajā dienā, 18. janvārī, savu dzimšanas dienu atzīmēja Skrundas galda hokeja kustības aizsācējs un čempionu (Edgars Mucenieks, Jevgēnijs Zaharovs, Gints Lasmanis, Artjoms Zaharovs, Valts Smagars) pirmais treneris Arnis Vītols, šis fakts  skrundeniekiem  deva papildu motivāciju izcīnīt uzvaru. Sveicam Arni dzimšanas dienā!

Šī gada maijā Kurskā, Krievijā norisināsies Pasaules klubu čempionāts, kur Skrundas galda hokeja klubs apsver iespēju piedalīties kā Latvijas čempioni.

Informāciju sagatavoja: Aivita Staņeviča, Skrundas novada sporta pasākumu organizatore

Foto no sportistu personīgā arhīva