Skrundas novada atklātajām vasaras sporta spēlēm jau 10 gadi

3. augustā Skrundas vidusskolas sporta bāzē notika Skrundas novada 10. atklātās vasaras sporta spēles. 

Valsts karoga pacelšanas gods šogad tika skrundeniecei, Latvijas Jaunatnes VIII olimpiādes sudraba medaļas ieguvējai taekvondo, Džesikai Loginai. Ar šī sporta veida paraugdemonstrējumiem svinīgajā daļā sacensību dalībniekus priecēja trenera Kalvja Saulīša mazie taekvondisti.

Pēc pāris gadu pārtraukuma sporta spēlēs jautrajās stafetēs sacentās visas Skrundas novada pagastu pārvaldes.

1. vietā Skrundas komanda (Loreta Robežniece, Kaspars Upenieks, Viktorija Reine);

2. vietā Rudbāržu komanda (Ivars Grundmanis, Liene Krūmiņa, Māris Kripševics);

3. vietā Raņķu komanda (Ritvars Stepanovs, Sniedze Cāzere, Uldis Freimanis);

4. vietā Nīkrāces komanda (Andris Eglītis, Ilze Zvirbule, Agnese Pīlēna).

Jau kopš pirmajām vasaras sporta spēlēm, kopš izveidojās Skrundas novads, ik gadu visi vieglatlētikas rezultāti tiek salīdzināti ar iepriekšējo gadu sasniegumiem. Šogad tika laboti divi Skrundas novada rekordi - lode sievietēm - Sarmīte Balode 9,28m un tāllēkšana sievietēm - Ieva Dorbe 4,59 m.

 

 Skrundas novada 10. atklāto vasaras sporta spēļu labākie rezultāti

Šķēpmešana vīriešiem:

  • 1. vietā Oskars Kožarenoks (Skrunda) 44,60
  • 2. vietā Jānis Jaunzems (Skrunda) 43,78
  • 3. vietā Kārlis Kliemanis (Skrunda) 42,10

Šķēpmešana sievietēm:

  • 1. vietā Ineta Jensena (Skrunda) 16,03
  • 2. vietā Madara Nikāze (Skrunda) 14,89
  • 3. vietā Evita Baumane (Rudbārži) 14,16

Lodes grūšana sievietēm:

  • 1. vietā Sarmīte Balode (Skrunda) 9,28
  • 2. vietā Ineta Jensena (Skrunda) 7,27
  • 3. vietā Inga Rožukalna (Skrunda) 6,75

Lodes grūšana vīriešiem:

  • 1. vietā Artis Kronbergs (Skrunda) 10,88
  • 2. vietā Ģirts Miezītis (Skrunda) 10,41
  • 3. vietā Lauris Kairo (Rudbārži) 10,39

Tāllēkšana vīriešiem:

  • 1. vietā Oskars Kožarenoks (Skrunda) 5,45
  • 2. vietā Kārlis Kliemanis (Skrunda) 5,29
  • 3. vietā Ģirts Miezītis (Rudbārži) 5,22

Tāllēkšana sievietēm:

  • 1. vietā Ieva Dorbe (Skrunda) 4,59
  • 2. vietā Anna Bivbāne (Skrunda) 3,58
  • 3. vietā Alise Dorbe (Skrunda) 3,53

Darts sievietēm

  • 1. vietā Antra Ščeglova (Rudbārži) 68 p.
  • 2. vietā Krista Žulpa (Skrunda) 54 p.
  • 3. vietā Madara Nikāze (Skrunda)  53 p.

Darts vīriešiem

  • 1. vietā Andris Bahmanis (Skrunda) 73 p.
  • 2. vietā Kārlis Kliemanis (Skrunda) 73 p.
  • 3. vietā Mārtiņš Akots (Sieksāte) 72 p.

100 m skrējiens vīriešiem:

  • 1. vietā Matīss Liekmanis (Skrunda) 12,3
  • 2. vietā Ģirts Miezītis (Skrunda) 12,7
  • 3. vietā Donats Lieljuksis (Rudbārži) 12,9

100 m skrējiens sievietēm:

  • 1. vietā Sarmīte Balode (Skrunda) 16,2 
  • 2. vietā Ineta Jensena (Skrunda) 21,9
  • 3. vietā Evita Baumane (Rudbārži) 25,3

1500 m kross sievietēm

  • 1. vietā  Dace Pļehova (Skrunda) 7,05
  • 2. vietā Sarmīte Balode (Skrunda) 10,27

3000 m kross vīriešiem

  • 1. vietā Dmitrijs Vecvagars (Nīkrāce) 13,05
  • 2. vietā Andis Blaževičs (Nīkrāce)  14,02
  • 3. vietā Nauris Kozjura (Rudbārži) 15,57

Pludmales volejbols sievietēm

  • 1. vietā Krista Žulpa un Kristiāna Krieviņa (Skrunda)
  • 2. vietā Krista Balgalve un Ance Jegore (Skrunda)
  • 3. vietā Zane Jaunzeme un Endija Vītola (Skrunda)

Pludmales volejbols vīriešiem

  • 1. vietā Oļegs Kricaks un Artis Kronbergs (Skrunda)
  • 2. vietā Kārlis Kliemanis un Arnolds Freibergs (Skrunda)
  • 3. vietā Oskars Kožarenoks un Jānis Jaunzems (Skrunda)

Basketbola soda metieni sievietēm:

  • 1. vietā Madara Nikāze (Skrunda) 4/10
  • 2. vietā Elīna Kronlaka (Skrunda)  4/10
  • 3. vietā Jana Kozjura (Rudbārži)  3/10

Basketbola soda metieni vīriešiem:

  • 1. vietā Andris Bahmanis (Skrunda) 8/10
  • 2. vietā Artis Podobeds (Skrunda)  7/10
  • 3. vietā Jānis Jaunzems (Skrunda) 5/10

Pievilkšanās pie stieņa vīriešiem līdz 34 gadu vecumam:

  • 1. vietā Andrejs Ščeglovs (Rudbārži) 18 reizes
  • 2. vietā Ģirts Miezītis (Skrunda) 17 reizes
  • 3. vietā Dmitrijs Vecvagars (Nīkrāce) 14 reizes

Pievilkšanās pie stieņa vīriešiem 35 +

  • 1. vietā Arnis Ozoliņš (Rudbārži) 18 reizes

Plankings sievietēm:

  • 1. vietā Dace Pļehova (Skrunda) 4:51
  • 2. vietā Kristiāna Eisaka (Skrunda) 1:57
  • 3. vietā Evita Baumane (Rudbārži) 1:50

Plankings vīriešiem:

  • 1. vietā Oskars Kožarenoks (Skrunda) 4:56
  • 2. vietā Nauris Kozjura (Rudbāži)  4:38
  • 3. vietā Artis Podobeds (Skrunda) 3:52

Skrundas novada atklātās sporta spēles kopā vienoja 96 dalībniekus, kuri savus spēkus izmēģināja 10 dažādās disciplīnās. Sacensībās piedalījās septiņas komandas pludmales volejbolā vīriešiem un četras komandas sievietēm.

Skrundas novada pašvaldības vārdā saku paldies visiem sportistiem par piedalīšanos un atsaucību!! Personīga pateicība visai darba komandai: Ilonai Rītiņai, Inesei Ozoliņai, Nēmem Tāramē, Elīnai Kronlakai, Kārlim Kliemanim, Brigitai Miezājai, Elīzai Beātei Bolsunovskai, Martai Koļesovai, Monikai Kvēlei-Kvālai, Ditai Ņuņēvicai, Mikum Staņevičam un Uldim Arājumam.

Teksts: Aivita Staņeviča, Skrundas novada sporta darba organizatore,

Foto: Mikus un Aivita Staņeviči