Volejbola veterānu sadraudzības turnīrs ”Skrundas kauss”

27. martā Skrundas vidusskolas sporta zālē tikās volejbola veterānu komandas. Šāda draudzība aizsākās pirms desmit gadiem un draugu komandas šogad mazliet ir pamainījušās, taču nemainīgs bija šīs sezonas noslēdzošais trijnieks, kurš satikās  Skrundā.

Sacensības iesākās ar piemiņas brīdi, kurā pieminējām nesen aizsaulē aizgājušo volejbola veterānu, Skrundas komandas kapteini Dzintaru Grīnbergu. Viņš visus šos gadus pulcēja visus kopā, lai Skrundas volejbola veterāni turpinātu iesākto tradīciju, pats dzīvoja ar mīlestību pret volejbolu un nodeva savas zināšanas tālāk jaunajai paaudzei. 

Sacensībās tika izspēlētas trīs spēles, katra ar divu setu uzvaru. Rezultātā vislabāk veicās mājiniekiem, Skrundas komanda ieguva pirmo vietu. Komandā spēlēja: Jānis Demčuks, Indulis Kliemanis, Ēriks Abersons, Andis Rozītis, Gints Bukāts, Ģirts Sokolovskis un Kaspars Ķinēns.

Otrajā vietā komanda no Ventspils, bet trešajā kaimiņi no Saldus. Šajā reizē pietrūka komandas no Valgundes, bet, kā atzina volejbolisti, tad vasara pazibēs ātri un rudenī atkal viens otru meklēs, lai turpinātu iesākto tradīciju. Skatoties šo sacensību bilžu arhīvu volejbolisti secināja, ka šie desmit gadi tik tiešām ātri paskrējuši, un nekas cits viņiem neatliek, kā spēlējot volejbolu, skriet tiem līdzi.

Teksts un foto: Aivita Staņeviča, Skrundas novada sporta pasākumu organizatore