Skrundas novada sporta pasākumu plāns

Janvāris

19.01.

Sacensības zolītē

Rudbāržu kultūras nams

I. Ozoliņa

25.01.

Sacensības novusā

Nīkrāces atpūtas centrs

I. Rītiņa

Februāris

01.02.

Sacensības telpu strītbolā    sievietēm un vīriešiem (Skrundas novada 8. atklāto ziemas sporta spēļu disciplīna)

Skrundas vidusskola

A. Staņeviča

02.02.

Sacensības galda tenisā (Skrundas novada 8. atklāto ziemas sporta spēļu disciplīna)

Skrundas vidusskola

A. Staņeviča, U. Jansons, I, Rītiņa

09.02.

Sacensības  novusā pa pāriem (Skrundas novada 8. atklāto ziemas sporta spēļu disciplīna)

Rudbāržu pagasta sporta zāle

I. Ozoliņa, I. Rītiņa

15.02.

Sacensības florbolā (Skrundas novada 8. atklāto ziemas sporta spēļu disciplīna)

Skrundas vidusskola

I. Rītiņa

22.02.

Sacensības kāršu spēlē  „Zolīte” komandām (Skrundas novada 8. atklāto ziemas sporta spēļu disciplīna)

Skrundas kultūras nams

A. Staņeviča, I. Rītiņa

22.02.

Sacensības dartā (Skrundas novada 8. atklāto ziemas sporta spēļu disciplīna)

Skrundas kultūras nams

I. Ozoliņa

29.02.

Individuālās sacensības šahā (Skrundas novada 8. atklāto ziemas sporta spēļu disciplīna)

Skrundas Jauniešu centrs

I. Rītiņa

29.02.

Sacensības dambretē (Skrundas novada 8. atklāto ziemas sporta spēļu disciplīna)

Skrundas Jauniešu centrs

I. Rītiņa

Marts

03.03.

Pārgājiens par godu O. Kalpakam

Rudbārži

I. Ozoliņa

07.03.

Klasiskais  volejbols sievietēm un vīriešiem (Skrundas novada 8. atklāto ziemas sporta spēļu disciplīna)

Skrundas vidusskola

A. Staņeviča, I. Rītiņa

21.03.

Nakts turnīrs novusā

Nīkrāces atpūtas centrā

I. Rītiņa

28.03.

Nakts turnīrs mix volejbolā

Skrundas vidusskola

A. Staņeviča

Aprīlis

04.04.

E. Edelmaņa piemiņas turnīrs galda tenisā

Skrundas vidusskola

A. Staņeviča

11.04.

Sacensības Lieldienu zolītē

Nīkrāces atpūtas centrā

I. Rītiņa

18.04.

“Dzintara kauss”volejbolā veterāniem

Skrundas vidusskola

A. Staņeviča

18.04.

Telpu strītbols 3 : 3

Rudbāržu pagasta sporta zālē

I. Ozoliņa

Maijs

02.05.

Skrējiens „Skrundas pilskalns 2020”

Skrundas pilskalns

A. Staņeviča, I. Rītiņa, I. Ozoliņa,              N. Tāramē

08.-10.05.

Skrundas pilsētas svētku sportiskās aktivitātes

Skrundas centrs

A. Staņeviča, I. Rītiņa, I. Ozoliņa

25.-31.05.

Latvijas Veselības nedēļa

Nīkrāce, Rudbārži, Skrunda

A. Staņeviča, I. Rītiņa, I. Ozoliņa

Jūnijs

13.06.

Foto orientēšanās sacensības

Rudbārži

I. Ozoliņa

23.06.

Līgo dienas sportiskās aktivitātes

Nīkrāce

I. Rītiņa

Jūlijs

18.07.

Pludmales volejbols

Rudbārži

I. Ozoliņa

Augusts

01.08.

Skrundas novada 11. atklātās vasaras sporta spēles

Skrundas vidusskolas sporta bāze

A. Staņeviča, I. Rītiņa, I. Ozoliņa

15.08.

Rudbāržu pagasta 4. sporta svētki

Rudbārži

I. Ozoliņa

29.08.

Strītbols

Skrundas vidusskola

A. Staņeviča

Septembris

 

Velodiena pretī rudenim

Skrundas novads

A. Staņeviča

21.-27..09.

Eiropas sporta nedēļa

Nīkrāce, Rudbārži, Skrunda

A. Staņeviča, I. Rītiņa, I. Ozoliņa

26.09.

Sporto Nīkrācē!

Nīkrāce

I. Rītiņa

Oktobris

 03.10.

Mix sacensības volejbolā

Skrundas vidusskola

A. Staņeviča

22.10.

Izzinošais pārgājiens

Rudbārži

I. Ozoliņa

24.10. 

Zole Nīkrācē

Nīkrāces Atpūtas centrs

I. Rītiņa

Novembris

07.11.

Jautrās stafetes

Rudbārži

I. Ozoliņa

18.11. 

Izkrien Latviju Nīkrācē!

Nīkrāce

I. Rītiņa

 21.11.

Telpu srītbols

Skrundas vidusskola

A. Staņeviča

Decembris

25.12. 

Ziemassvētku galda tenisa sacensības

Skrundas vidusskola

A. Staņeviča

       

Sacensību datumi var mainīties*