Izklaide un aktīvā atpūta

Skrunda
Skrundas muiža

Piedāvājums: muzejs, izbraucieni ar laivām un/vai katamarāniem muižas dīķī, velosipēdu noma (pieejami vīriešu, sieviešu un bērnu velosipēdi), spīdmintons muižas parkā, petanga, distanču slēpošanas komplekti.

Adrese: Pils iela 2, Skrunda, Skrundas novads
Tālrunis: 22113355
E-pasts: office@skrundasmuiza.lv
Mājas lapa: www.skrundasmuiza.lv
Andžēnu stacija

Piedāvājums: metāllūžņu mākslas dizaina darbnīcas-muzeja apskate, fotografēšanās iespējas pie dažādiem dizaina priekšmetiem (lokomotīves, angļu telefona būdas, amerikāņu tanka), iespēja baudīt kafiju vai tēju, uzcept vai nokūpināt zivis un gaļu, cept un mieloties ar badapankūkām, iepriekš vienojoties par laiku un grupas lielumu.

Adrese: Rūpniecības iela 5, Skrunda, Skrundas novads
Tālrunis: 20076776
E-pasts: info@andzenustacija.lv
Mājas lapa: www.andzenustacija.lv
Pastaigu taka gar Ventu, kas aizvijas, sākot no tilta līdz pat Ventas kalnam, kur vasarā ikviens var izstaigāt sajūtu/baskāju taku, grilā "Venta" pacept gaļu vai desiņas vai vienkārši pasēdēt uz soliņa Ventas kalnā un baudīt Ventas rāmo plūdumu un putnu čivināšanu.

 

Raņķu pagasts
"Lapsas" - laivu noma un viesu nams pie Ventas

Piedāvājums: kanoe, pedāļkatamarānu un makšķernieku laivu noma, pirts, baļļa, batuts, slīdkalniņš, šūpoles, velokarti, šļūcieni pa trosi, telšu vietas. 

Adrese: Lapsas, Raņķu pagasts, Skrundas novads 
Tālrunis: 29135682
E-pasts: lapsas321@inbox.lv
Mājas lapa: http://laivubaze.lv/
"Ventas" - laivu noma, viesu māja un pirts pie Ventas

Piedāvājums: kanoe un gumijas laivu noma, atpūtas māja, telšu vietas, pirts, baļļa, automašīnu un treileru stāvvieta, velosipēdu noma, pludmales volejbola laukums.

Adrese: Ventas, Raņķu pagasts, Skrundas novads
Tālrunis: 29106069
Mājas lapa: www.ventas.lv