Aicinām piedalīties tirdzniecības izstādē Vācijā

Ventspils Augsto tehnoloģiju parks aicina Kurzemes reģiona uzņēmumus pieteikties dalībai lielākajā Vācijas tirdzniecības izstādē „Infa 2013”, kas notiks no 12.-20.oktobrim Hannoverē, Vācijā. Piesakoties izstādei, uzņēmumi varēs izmantot atvieglotus nosacījumus dalībai šajā pasākumā. Deviņas dienas, septiņas izstāžu zāles, ap 1300 izstādes dalībnieku no vairāk kā 40 pasaules valstīm – „Infa” ir lielākā Vācijas tirdzniecības izstāde patērētājiem, kura ir izvietota 110 000m2 lielā teritorijā. Tā ir lieliska iespēja piedāvāt savu produkciju un pakalpojumus Vācijas iedzīvotājiem.

Galvenās izstādē pārstāvētās produktu/pakalpojumu kategorijas:
  • Dažādi atpūtas priekšmeti;
  • Amatniecības izstrādājumi;
  • Preces mājai;
  • Dažādi informatīvie / konsultāciju pakalpojumi;
  • Pārtika un dzērieni;
  • Tekstils, rotaslietas, kosmētika, māksla;
  • Mēbeles un interjera priekšmeti.
Izstāde tiek rīkota reizi gadā un to ik gadu apmeklē vidēji 200 000 apmeklētāju, no kuriem 84% ierodas ar mērķi iegādāties kādu no izstādes produktiem. Pēc izstādes organizatoru statistikas datiem, katrs patērētājs šajā izstādē iztērē vidēji 287 EUR.

Detalizēta informācija par izstādi ir pieejama http://www.meine-infa.de

Pietiekama dalībnieku skaita gadījumā VATP Biznesa inkubators nodrošinās kopēja uzņēmumu stenda organizēšanu. Izmaksas vienam dalībniekam ir atkarīgas no kopējā dalībnieku skaita un kopējās stenda platības.

Stenda koncepcija, izmaksas, loģistika un citi jautājumi tiks precizēti un apspriesti ar uzņēmumiem, kas būs pieteikušies dalībai kopējā stenda ietvaros.

VATP Biznesa inkubators nodrošinās projekta sagatavošanu LIAA atbalsta saņemšanai ārējā mārketinga programmas ietvaros, kā rezultātā 50% no attiecināmajām izmaksām būs iespējams atgūt pēc izstādes.

Uzņēmumi tiek aicināti pieteikties dalībai izstādē „Infa 2013” līdz 22.jūlijam, atsūtot pieteikuma anketu uz e-pasta adresi bi@vatp.lv.
PIETEIKUMA ANKETA Kontaktinformācija:
VATP Biznesa inkubators
Telefons: +371 63629661