Eksporta forums uzņēmējiem

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina uzņēmējus piedalīties šīs vasaras nozīmīgākajā uzņēmējdarbībai veltītajā bezmaksas pasākumā - Eksporta forumā, kas notiks 2013. gada 19. un 20. jūnijā viesnīcā "Radisson Blu Hotel Latvija" (Rīga, Elizabetes iela 55). Šogad Eksporta foruma 2013 ietvaros notiekošajā konferencē "Ceļā uz eksportu tuvos un tālos tirgos" diskutēs par iespējām un izaicinājumiem, piesaistot ārvalstu pircējus Rietumeiropā, Skandināvijā, Austrumeiropā un Āzijā. Forumā pieredzē dalīsies un pārbaudītus padomus sniegs Lielbritānijā vadošās mazumtirdzniecības veikalu ķēdes "Home Retail Group" tirdzniecības vadītājs Gary Venn, Nīderlandes mēbeļu aģentūras "The House of Furniture Meubelagenturen" īpašniece Christel Janssen un Japānas uzņēmuma "Bank of Tokyo Mitsubishi UFJ" prezidenta vietnieks un ģenerāldirektors Toshiya Kominami un kompānijas "Nichirei Holding Holland" direktors Yuichi Takaku.
Ar praktiskiem eksporta padomiem iepazīstinās arī LIAA pārstāvniecību ārvalstīs vadītāji Guntis Rubīns (Lielbritānija), Sarmīte Ozoliņa (Vācija), Rita Rozīte (Nīderlande), Gatis Ginters (Norvēģija), Austra Krēsliņa (Zviedrija), Gints Janums (Dānija), Alīna Aščepkova (Japāna), Ieva Jākobsone (Ķīna), Jeļena Markūne (Lietuva), Iveta Strupkāja (Krievija), Georgijs Vojevoda (Baltkrievija), Inese Šuļžanoka (Polija) un Āris Kotāns (Ukraina).
19.jūnija foruma programmas otrajā daļā un 20. jūnijā notiks kontaktbirža "Uzņēmēju individuālās tikšanās ar LIAA pārstāvniecību ārvalstīs vadītājiem", kurā uzņēmējiem būs iespēja individuāli tikties ar interesējošo eksporta reģionu un Eiropas Biznesa atbalsta tīkla Latvijā pārstāvjiem.
Plašāka informācija par Eksporta forumu un pasākuma programma pieejama LIAA mājas lapā.
Pieteikšanās Eksporta forumam līdz 14.jūnijam, aizpildot elektronisko pieteikuma formu šeit.
Plašāka informācija:
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments
Biznesa informācijas nodaļa
+371 67039459
zinas@liaa.gov.lv