Liepājā notiks forums “Valsts atbalsta biznesu”

Liepājā notiks forums “Valsts atbalsta biznesu”

ALTUM sadarbībā ar Ekonomikas ministriju, LIAA un EK pārstāvniecību Latvijā ir izveidojuši forumu ciklu "Valsts atbalsta biznesu". 

Viens no forumiem notiks jau nākamnedēļ, 19. septembrī, kad Kurzemes reģiona komersanti tiek aicināti uz forumu Liepājā, Liepājas olimpiskajā centrā. Forumi par valsts atbalstu uzņēmējiem kļuvuši jau par ikgadēju tradīciju, sniedzot iespēju saņemt aktuālo informāciju par pieejamo un plānoto atbalstu uzņēmējdarbības attīstībai un uzņēmumu produktivitātes kāpināšanai.

Šogad forumā parādīsim šā brīža ekonomikas izaugsmes tendences Latvijā un pasaulē un plašāk stāstīsim par Attīstības finanšu institūcija Altum un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras administrētajām valsts atbalsta programmām. Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā foruma dalībniekiem sniegs ieskatu Eiropas Savienības atbalsta politikā pēc 2020. gada. Savukārt Maksātnespējas kontroles dienests informēs uzņēmējus par iespējām aizsargāt savas intereses partneru maksātnespējas procesā.

Forumā neizpaliks arī uzņēmēju veiksmes stāsti un noderīgi padomi uzņēmējdarbības attīstībā. Liepājas forumā savā pieredzē dalīsies  SIA “Immer Digital” vadītājs Mārtiņš Kreicbergs. Savukārt FranklinCovey Leadership prakses vadītājs Latvijā Ilmārs Vamzis klātesošos uzrunās, kā (iz)dzīvot vadītājam šodienas laikmetā, un kā panākt, lai rodas komanda, kas uzņemas atbildību par uzņēmumu un gūst gandarījumu no tā?

Foruma “Valsts atbalsta biznesu” dienas kārtība un reģistrācijas veidlapa publicēta Altum mājaslapā.

Dalība forumos - bezmaksas.

Piesakies un rezervē vietu šeit: https://www.altum.lv/lv/notikumi/forums-valsts-atbalsta-biznesu-liepaja-2018-09-19

Ilze Grundmane

Kurzemes reģiona vadītāja

AS “Attīstības finanšu institūcija Altum”

Lielā iela 12, Liepāja, LV-3401

Tālr.+371 6777422

Mob. +371 26593884

E-pasts: Ilze.Grundmane@altum.lv

www.altum.lv