Zemnieku saimniecība "Valti" saņem vienu no zivsaimnieku gada balvām

Viena no zivsaimnieku gada balvām "Lielais loms 2021" nominācijā "Gada uzņēmums akvakultūrā" piešķirta Kuldīgas novada Skrundas pagasta zemnieku saimniecībai “Valti”. 

Zemnieku saimniecība “Valti” nodarbojas ar liellopu audzēšanu, zivjkopību, biškopību, graudkopību. Saimnieks Rihards Valtenbergs saka, ka tā ir atzinība par 30 gadu darbu bioloģiskajā saimniecībā. Viņš saka paldies strādniekiem, kuri ikdienā strādā saimniecībā un Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centram par atbalstu. 

“Lielais loms 2021” laureāti noteikti sešās konkursa nominācijās, kā arī piešķirta balva par mūža ieguldījumu zivsaimniecībā.

Gada balvas zivsaimniecībā "Lielais loms 2021" laureāti paziņoti trešdien, 3. novembrī. Savukārt raidījumu par gada balvas laureātiem un viņu darbu ikviens interesents varēs noskatīties televīzijas kanālā "TV6" 11. decembrī, sestdienā, plkst. 15:00.

Šogad "Lielais loms" notika septīto reizi. Visi "Lielā loma" nomināciju pretendenti tika vērtēti attālināti. Laureāti saņems balvu "Lielais loms 2021", Zemkopības ministrijas diplomu un naudas balvu.
Gada balva zivsaimniecībā "Lielais loms" ir nozares augstākā atzinība par nozīmīgiem sasniegumiem un ieguldījumu nozares labā. Balvas mērķis ir veicināt zivsaimniecības nozares attīstību un nozīmīgumu sabiedrībā. Plašāka informācija par konkursu pieejama lielaisloms.lv