Lielākie pasākumi Kuldīgas novadā 2024

Lielākie pasākumi Kuldīgas novadā 2024

2024. gads Kuldīgas novadā būs notikumiem bagāts – no vecpilsētas svētkiem Kuldīgā, līdz Burdona festivālam Alsungā, koncertsērijai “Saulrieta vakari” Nīkrācē, Skrundas svētkiem “Esi viens no…,” Ķikuru ezera svētkiem Turlavā, mazajiem Dziesmusvētkiem Snēpelē, Maizes svētkiem Vārmē, Olu festivālam “Ēdolē” un citiem spožiem pasākumiem.

Ieskaties Kuldīgas novada pasākumu kalendārā, kas spilgti iezīmē mūsu novada daudzveidību un unikālo rokrakstu, kas aizraus kā lielus tā mazus.

Līdzās kultūras pasākumiem sportisko garu šogad stiprinās par tradīciju kļuvušais Kuldīgas pusmaratons, un Pasaules rallija čempionāta posms Tet Rally Latvia. Varam pačukstēt, ka rallija sajūta pārņems ne tikai ātrumposmos, bet arī Kuldīgas pilsētā, ļaujot automašīnas vērot pārbraucienā cauri pilsētai un aci pret aci satikt rallija komandas.

Mums ir padomā arī citi lielāki un mazāki pārsteigumi – ieskaties plašākajā Kuldīgas novada pasākumu kalendārā www.kalendars.kuldigasnovads.lv  un seko līdzi notikumiem mūsu novadā.

Tāpat visa aktuālā informācija pieejama Visit Kuldīga un Kuldīgas novada pašvaldības sociālajos kontos.