Aicina teikt paldies skolotājiem

Aicina teikt paldies skolotājiem

Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes projekta “Paldies, skolotāj!” pārstāvji aicina piedalīties sociālā projektā. 2023. gada aprīlī tiek uzsākts projekts “Paldies, skolotāj!”, kura galvenā misija ir vairot skolotāja profesijas prestižu sabiedrībā. Projekta mērķis ir apkopot un dalīties ar stāstiem par izciliem Latvijas skolotājiem, kas savulaik ir iedvesmojuši, atbalstījuši un rūpējušies par mūsdienās sabiedrībā zināmiem cilvēkiem.

Vai Tev ir skolotājs, kurš vienmēr sniedzis neatsveramu atbalstu un iedvesmojis sasniegt augstākās virsotnes? Sazinies ar projekta komandu e-pastā PALDIESSKOLOTAJ@GMAIL.COM vai rakstot sociālajos tīklos. Uzdevums ir apkopot stāstus par iedvesmojošiem skolotājiem, tādēļ ikviena iesaiste šo stāstu iepazīšanā un apkopošanā ir nozīmīga.

Projekta pārstāvji patiesi cer, ka saņems atbalstu šī projekta norisei, kas, viņuprāt, ir patiesi lieliska iespēja veicināt skolotāju prestižu sabiedrībā, pastāstot par burvīgajiem skolotāju piemēriem un izglītības nozīmi visdažādākajās jomās!