Bosch Latvija pirmo reizi izsludina konkursu skolēnu amatniecības prasmju veicināšanai

Bosch Latvija pirmo reizi izsludina konkursu skolēnu amatniecības prasmju veicināšanai

Nolūkā rosināt skolēnu interesi par amatnieka profesiju, iepazīstināt ar jaunākajām tehnoloģijām, kā arī sniegt praktisku atbalstu Latvijas skolām, kuras īsteno Mājturības un tehnoloģijas programmu, Bosch Latvija pirmo gadu organizē konkursu skolām “Apgūsti prasmes ar Bosch”.

Konkursa uzvarētāji – vispārējās un profesionālās izglītības iestādes – iegūs savā īpašumā Bosch elektroinstrumentus sekmīgākam darbam jaunu projektu realizēšanai:

  1. vieta – Bosch elektroinstrumenti 1000 EUR vērtībā;

  2. vieta – Bosch elektroinstrumenti 800 EUR vērtībā;

  3. vieta – Bosch elektroinstrumenti 600 EUR vērtībā.

Konkursa uzvarētāji tiks noteikti žūrijas komisijai izskatot saņemtos pieteikumus, kā arī organizējot publisku balsošanu Bosch Latvija Facebook lapā. Konkursa žūrijas sastāvā ir Bosch Latvija vadība un speciālisti, kā arī Latvijas Mākslas akadēmijas profesors un tēlnieks Aigars Bikše.

“Latvijā ir daudz jaunu un talantīgu cilvēku ar gaišām galvām un prasmīgām rokām, kuriem ne vienmēr ir pieejami visi nepieciešamie resursi savu ideju realizēšanai. Tādēļ mēs gribam dot šādu iespēju – iepazīties ar modernākajiem elektroinstrumentiem un strādāt ar tiem nākotnes ideju realizēšanai,” norāda Bosch vadītājs Baltijas valstīs Kaspars Kalviškis.

Konkursa pieteikumu var iesniegt skolēns vai skolēnu grupa / klase, pārstāvot savu izglītības iestādi. Pieteikumā jāiekļauj stāsts par paveiktajiem projektiem un/vai sasniegumiem un iecerētajiem nākotnes projektiem, jāpievieno foto un/vai video materiāls. Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2020. gada 29. oktobris, nosūtot tos uz e-pasta adresi skolukonkurss@lv.bosch.com ar norādi “Pieteikums skolu konkursam”.

Konkursa nolikums pieejams mājaslapā https://www.bosch.lv/zinas-un-stasti/skolu-konkurss/.

Plašāk par konkursu aicinām lasīt mājas lapā www.bosch.lv un aktualitātēm sekot līdzi Bosch Latvija Facebook lapā: www.facebook.com/BoschLatvija.

Par Bosch

1993. gadā Latvijā tika nodibināts Robert Bosch SIA - koncerna Bosch meitas uzņēmums Latvijā, kurš koordinē Bosch uzņēmuma darbību Baltijas reģionā. Bosch darbinieku skaits Baltijas valstīs 2019. gada 31. decembrī bija 80 cilvēki. Latvijā ir pārstāvētas šādas nozares: automobiļu piederumi un diagnostikas iekārtas autoservisiem, elektroinstrumenti, drošības sistēmas un siltumtehnika. Līdzās biznesa pamatdarbības nozarēm Latvijā darbojas elektroinstrumentu servisa centrs, kas veic maksas un garantijas remontus visu Baltijas valstu vajadzībām.

Bosch Grupa ir vadošais globālais tehnoloģiju un pakalpojumu piegādātājs. Tajā strādā 400 000 darbinieku visā pasaulē (dati uz 2019. gada 31. decembri). Uzņēmuma apgrozījums 2019. gadā bija 77,7 miljardi eiro. Tā darbība ir sadalīta četrās uzņēmējdarbības nozarēs: mobilitātes risinājumi, rūpnieciskās tehnoloģijas, patēriņa preces un enerģētikas un būvniecības tehnoloģijas. Bosch kā vadošais IoT uzņēmums piedāvā inovatīvus risinājumus savstarpēji savienotai pasaulei. Ar novatoriskiem un iedvesmojošiem izstrādājumiem un pakalpojumiem Bosch uzlabo dzīves kvalitāti visā pasaulē. Bosch izstrādāto tehnoloģiju sauklis ir "Tehnika dzīvei".

Vairāk informācijas: www.bosch.lv, www.bosch.com, www.bosch-press.com.

Plašākai informācijai:

Lāsma Dzelme

Korporatīvās komunikācijas vadītāja
Robert Bosch SIA
E-pasts: lasma.dzelme@lv.bosch.com 
Tālrunis: +371 26178112

Zane Bērziņa

Komunikācijas konsultante

LEAD. Korporatīvā komunikācija

E-pasts: zane.berzina@lead.lv

Tālrunis: +371 25403269