Izlaidumi Kuldīgas novada izglītības iestādēs 2022. gadā
Iestāde |
Klase/grupa |
Datums |
Laiks |
Norises vieta |
PII “Bitīte” |
3. grupa |
20. maijā |
10.00 |
Iestāde pagalmā |
PII “Ābelīte” |
Taurenītis |
20. maijā |
13.00 |
Iestādes teritorijā |
|
|
|
|
|
Skrundas Mūzikas skola |
6., 8. klase |
21. maijā |
15.00 |
Skrundas kultūras nama mazajā zālē |
PII “Bitīte” |
4. grupa |
25. maijā |
10.00 |
Iestādes pagalmā |
|
|
|
|
|
Kuldīgas 2. vidusskola |
Pirmsskolas grupa Saulespuķe |
25.maijā |
14.00 |
Kuldīgas 2. vidusskolā |
PII “Liepziediņš” |
3. grupa |
26. maijā |
10.00 |
Iestādes pagalmā |
PII “Liepziediņš” |
4. grupa |
26. maijā |
11.00 |
Iestādes pagalmā |
PII “Bitīte” |
5. grupa |
26. maijā |
11.00 |
Iestādes pagalmā |
PII “Bitīte” |
6. grupa |
26. maijā |
12.00 |
Iestādes pagalmā |
PII “Ābelīte” |
Sprīdītis |
27. maijā |
10.30 |
Pelču bērnudārza telpās |
Laidu pamatskola |
Sešgadnieki |
27. maijā |
10.30 |
Sermītes pirmsskolas grupās |
PII “Bitīte” |
11. grupa |
27. maijā |
11.00 |
Iestādes pagalmā |
Viduskurzemes pamatskola – attīstības centrs |
Pirmsskola |
27. maijā |
12.00 |
Viduskurzemes pamatskolā – attīstības centrā |
Nīkrāces pamatskola |
Sešgadnieki |
27. maijā |
12.00 |
Nīkrāces pamatskolā |
PII “Bitīte” |
1. grupa |
27. maijā |
12.30 |
Iestādes pagalmā |
PII “Ābelīte” |
Gliemezītis |
27. maijā |
13.00 |
Iestādes teritorijā |
PII “Cīrulītis” |
Zīļuki |
27. maijā |
13.30 |
Iestādes zālē |
PII “Bitīte” |
10. grupa |
27. maijā |
13.30 |
Iestādes pagalmā |
PII “Bitīte” |
12. grupa |
27. maijā |
13.30 |
Iestādes pagalmā |
PII “Miķelītis” |
“Pūcītes” |
27. maijā |
16.30 |
Iestādes teritorijā |
PII “Cīrulitis” |
Vinnijs Pūks |
28. maijā |
12.00 |
Iestādes pagalmā |
E. Vīgnera Kuldīgas Mūzikas skola |
6., 8. klase |
28. maijā |
14.00 |
Skolas pagalmā |
Z. A. Meierovica Kabiles pamatskola |
Sešgadnieki |
30. maijā |
10.00 |
Z. A. Meierovica Kabiles pamatskolas svinību zālē |
Kuldīgas 2. vidusskola |
Pirmsskoas grupa “Sauleszaķēns” |
31. maijā |
10.00 |
Kuldīgas 2. vidusskolā |
Ēdoles pamatskola |
Sešgadnieku grupa |
31. maijā |
10.00 |
Ēdoles pilī |
Skrundas vidusskola |
Mākonīši A Mākonīši B |
31. maijā |
10.00 |
Skrundas vidusskolas aktu zālē |
Vilgāles sākumskola
|
Snēpeles pirmsskolas grupa |
31. maijā |
11.00 |
Snēpeles skolas zālē |
Vārmes pamatskola |
Pirmsskolas grupa |
31. maijā |
13.00 |
Vārmes pamatskolā |
Turlavas pamatskola |
Sešgadnieku grupa |
1. jūnijā |
11.00 |
Turlavas pamatskolā |
Vilgāles sākumskola |
|
3. jūnijā |
10.00 |
Vilgāles sākumskolas zālē |
Alsungas Mūzikas skola |
5., 6., 8. klase |
4. jūnijā |
14.00 |
Alsungas Mūzikas skolas zālē |
Kuldīgas novada sporta skola |
9. klase |
9. jūnijā |
16.00 |
Kuldīgas Vieglatlētikas manēžā |
Kuldīgas novada sporta skola |
12. klase |
9. jūnijā |
19.00 |
Kuldīgas Vieglatlētikas manēžā |
V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskola |
9.b |
10. jūnijā |
14.00 |
V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolā |
V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskola |
9.a |
10. jūnijā |
16.00 |
V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolā |
V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskola |
9.c |
10. jūnijā |
18.00 |
V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolā |
Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskola |
12. klase |
11. jūnijā |
15.00 |
Skolas pagalmā |
Viduskurzemes pamatskola – attīstības centrs |
21015811 un 21015911 programmu 9. klases |
14. jūnijā |
13.00 |
Viduskurzemes pamatskolā – attīstības centrā |
Profesionālās izglītības programmas |
14. jūnijā |
15.00 |
Viduskurzemes pamatskolā – attīstības centrā |
|
Kuldīgas 2. vidusskola |
9.a |
15. jūnijā |
11.00 |
Kuldīgas 2. vidusskolā |
Kuldīgas 2. vidusskola |
9.b, 9.n |
15. jūnijā |
12.00 |
Kuldīgas 2. vidusskolā |
Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskola |
Mākslas skola |
15. jūnijā |
16.00 |
Kuldīgas Mākslas namā |
Kuldīgas Centra vidusskola |
9.b |
16. jūnijā |
15.00 |
Kuldīgas Vieglatlētikas manēžā |
Kuldīgas Centra vidusskola |
9.a |
16. jūnijā |
17.00 |
Kuldīgas Vieglatlētikas manēžā |
Laidu pamatskola |
9.klase |
16. jūnijā |
18.00 |
Laidu pamatskolas sporta zālē |
Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskola |
9. klase |
17. jūnijā |
17.00 |
Kuldīgas Kultūras centrā |
Vārmes pamatskola |
9. klase |
17. jūnijā |
17.00 |
Vārmes pamatskolā |
Ēdoles pamatskola |
9. klase |
17. jūnijā |
18.00 |
Ēdoles kultūras namā |
Nīkrāces pamatskola |
9.klase |
18. jūnijā |
15.00 |
Nīkrāces pamatskolā |
Skrundas vidusskola |
9.a |
18. jūnijā |
13.00 |
Skrundas vidusskolas aktu zālē |
Skrundas vidusskola |
9.b |
18. jūnijā |
16.00 |
Skrundas vidusskolas aktu zālē |
Turlavas pamatskola |
9.klase |
18. jūnijā |
16.00 |
Turlavas pamatskolā vai kultūras namā (lietus gadījumā) |
Alsungas pamatskola |
9.klase |
18. jūnijā |
16.00 |
Alsungas kultūras namā |
Z. A. Meierovica Kabiles pamatskola |
9.klase |
18. jūnijā |
16.00 |
Z. A. Meierovica Kabiles pamatskolas svinību zālē vai skolas sētā |
Kuldīgas Centra vidusskola |
12.m klase |
29. jūnijā |
18.00 |
Kuldīgas Kultūras centrā |
Kuldīgas Centra vidusskola |
12.v klase |
29. jūnijā |
16.00 |
Kuldīgas Kultūras centrā |
Kuldīgas 2. vidusskola |
12.n – bez svinīgā pasākuma |
30. jūnijā /1. jūlijā |
|
Kuldīgas 2. vidusskolā (dokumentu izdošana) |
Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums |
Automehāniķi, autodiagnostiķi
|
30. jūnijā |
12.00 |
Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikumā |
Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums |
Mēbeļu galdnieki, mēbeļu dizaina speciālisti |
30. jūnijā |
14.00 |
Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikumā |
Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums |
Tūrisma pakalpojumu konsultanti, loģistikas darbinieki |
30. jūnijā |
16.00 |
Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikumā |
Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums |
Pavāri, viesu uzņemšanas dienesta speciālisti |
30. jūnijā |
18.00 |
Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikumā |
V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskola |
12.a |
1. jūlijā |
16.00 |
V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolā |
V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskola |
12.b |
1. jūlijā |
18.00 |
V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolā |
Skrundas vidusskola |
12. klase |
2. jūlijā |
16.00 |
Skrundas vidusskolas aktu zālē |